PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401100}

Pępek świata

The Middle
7,2 8 468
ocen
7,2 10 1 8468
Pępek świata
powrót do forum serialu Pępek świata

Piękny odcinek, chyba najlepszy finał, jaki do tej pory był w "The Middle". Popłakałam się, jak Sue w końcu odzyskała swoją książkę i przeczytała te wszystkie miłe słowa :) Naprawdę pięknie! Sue to super postać, nigdy się nie poddaje i zawsze doszukuje się pozytywów.
Piosenka "Make Your Own Kind of Music" super tu pasowała!

ocenił(a) serial na 8
P_Halliwell

Jeszcze nie doszłam do odcinka finałowego, ale przy okazji chciałam zaznaczyć, że odcinek 22 - While You Were Sleeping , również zasługuje według mnie na dostrzeżenie. Pełen ciepła i humoru - właśnie tego, co cechuje Pępek świata :)

ocenił(a) serial na 9
P_Halliwell

gdzie oglądasz ten serial?

Pozdrawiam :)

My_name_is

Ja? :) Na kinoman. tv :)

ocenił(a) serial na 8
P_Halliwell

To nie jest odcinek finałowy. Aktualnie w USA telewizja ABC nadaje 7. sezon. Obecnie wyemitowano 2 odcinki.

ocenił(a) serial na 9
P_Halliwell

To prawda, Sue to jedna z najciekawszych i najfajniejszych postaci, jakie w ogóle widziałem w serialach i filmach.

ocenił(a) serial na 9
P_Halliwell

ooo tak :) Kobietka taran :) nie docierają do niej przeciwności i odmowy... choć czasem jak coś do niej dotrze to aż smutno oglądać

ocenił(a) serial na 9
P_Halliwell

Dopiero odkryłam ten serial i niestety nie ma możliwości obejrzenia wszystkich odcinków :-(
Lecz z tego co obejrzałam to dla mnie najzabawniejszy odcinek był gdy Brick poszedł po raz pierwszy do kina, ależ on się przejmował, denerwował i przeżywał i Brick jest moją ulubioną postacią - genialnie gra mimiką twarzy :D
Postać Sue najbardziej mnie drażni, matka też jest wkurzająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones