PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401100}

Pępek świata

The Middle
7,2 8 472
oceny
7,2 10 1 8472
Pępek świata
powrót do forum serialu Pępek świata

Jak to się stało?

ocenił(a) serial na 9

Że powstał i uchował się serial o normalnej rodzinie - tata, mama, dzieci? Żadnych rozwodów, dupczenia na boku, bohaterowie z innymi problemami niż botoks, lifting i clubbing...

Chociaż czasem są bardzo specyficzni i irytujacy to serial jest miłą odskocznią od oklepanych schematów Mody na sukces w różnych odmianach.

ocenił(a) serial na 7
_marecki

Zgadzam się z Tobą w 100%. Bardzo wciąga i jest ludzki.

ocenił(a) serial na 8
_marecki

A ja sie zastanawiam... czy jest jeszcze jakiś taki fajny serial??? Oglądałam już Jim wie lepiej i szukam czegoś podobnego :D

ocenił(a) serial na 9
Asiek_oo

Trochę inny ale moim zdaniem rewelacyjny - King of Queens

ocenił(a) serial na 8
_marecki

nie... jakoś mi nie pasuje :D

Asiek_oo

Moim zdaniem bardzo podobnym serialem jest Malcolm In The Middle. Zawsze je myle :) Sprobuj, powinno Ci sie spodobac. Pozdrawiam.
http://www.filmweb.pl/serial/Zwariowany+świat+Malcolma-2000-107977

ocenił(a) serial na 8
Mayfair84

a widziałam to ostatnio i.... ahhh nie mogę znieść tej ich matki!! jakoś arrr... niby śmieszna ale jak tak można chodzić po domu nago przy dzieciach? jest wiele "kwiatków" które po prostu nie mogą przejść.. no nie mogę.. może coś jeszcze ? :D

ocenił(a) serial na 9
Asiek_oo

albo polska "Rodzina zastępcza" :D zwłaszcza pierwsze odcinki, potem trochę w złym kierunku poszło...

Asiek_oo

"Współczesna rodzina' - IMO jeszcze lepsza od 'Pępka ...' .

ocenił(a) serial na 8
Asiek_oo

Ja byłam zawsze fanka My wife and kids - serial z lat 90 który powstał dla Afroamerykanów ;)

_marecki

Normalnej? Jestem na piątym sezonie i ta rodzina jest mega patologiczna. Zwłaszcza matka. W rzeczywistości ktoś taki w ogóle dzieci mieć nie powinien.
Ale sam serial ogląda się dobrze, bo w końcu to serial komediowy, a taka patologia bawi. Jak rodzina Bundych, czy Kiepskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones