PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 889
ocen
7,7 10 1 889
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Ehh jestem kobietą więc nie będę kłamać, że wątek Sary i Lucasa był dla mnie bardzo ważny podczas ogladania LHDP. Oczywiście serial jest rewelacyjny nie tylko przez to, że Lucas jest boski i razem z Sarą tworzyli świetny duet. Trochę jednak żałuję, że tak zakręcili tą miłością. Umówmy się, że mało jest takich mężczyzn którzy wybaczyliby swojej żonce puszczanie się na boku(bo tak to się nazywa) z kolegą podczas gdy on dzielnie pracuje, szkoli się czy coś tam jeszcze. Rozumiem, że chcieli dodać postaciom i wątkom trochę pikanterii ale przez to jak dla mnie ten wcześniej piękny, walczący o przetrwanie związek okazał się jakąś pomyłką. No chyba, że ogniści Hiszpanie tak łatwo sobie wszystko wybaczają:p

klaudia2251

Zakończenie wątków miłosnych z 8 sezonu-Sara i Lucas tak jak i z 9-Aitor i Lis są tak nierealne, że nawet szkoda gadać.

ocenił(a) serial na 9
MikeParcero

Przyznam się bez bicia że nie widziałam końcówki 8 sezonu ani 9. Czy Sara odejdzie z Lucasem? Przyznam szczerze, że odniechciewa mi sie jak czytam to co napisałeś. Zapewne było tu już poruszane ale czy Hugo nagle postanowił przestać grać w LHDP? Bo nie mogę uwierzyć że taki piekny wątek zakończyli w tak płytki i idiotyczny sposób.

klaudia2251

Sara odchodzi z Lucasem(ale jeszcze kilka dni przed przylotem Lucasa twierdziła, że kocha Aitora), który bez zastanowienia wybacza jej romans z Aitorem, bo jak powiedział sam zrobiłby to samo będąc na jego miejscu-jaka wspaniałomyślność. Lucas w 8 sezonie pojawia się tylko w ostatnim odcinku, zresztą to jest odcinek, którego większość czasu wypełnia strzelanina więc ten happy end wypada sztucznie, takie zakończenie z przymusu.
Ale to nie jest szczyt głupoty scenarzysty ,bo w 9 sezonie jest jeszcze gorzej. Aitor ma romans z 40 latką (zastępstwo za Montoye), potem umawia się z jej córką, idzie z nią do łóżka, później kiedy powiązanie rodzinne się wydaje wraca do mamuśki, ale córka ciągle o niego walczy, wreszcie zrywa z tą starszą i można się domyślać z końcówki serialu, że będzie z córką.
Napisałem streszczenie 9 sezonu po to, żeby pokazać, że ten serial jako komediowy jest ok, ale jako fabuła ma poważne braki. Takich zawirowań jak w życiu uczuciowym Aitora nie ma nawet w meksykańskich telenowelach, a jak wiemy oni są mistrzami absurdu. Ten serial powinien się skończyć na 6 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones