PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 889
ocen
7,7 10 1 889
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

W sumie serial tak w 2 i 3 sezonie bardzo fajny, ale potem traci, aż upada na dno w sezonie 6, kiedy oczywiście jest wątek homoseksualistów, bo przecież w każdym hiszpańskim serialu chyba musi być chociaż taki jeden wątek... Rzygać mi się chce tymi gejami i lesbijkami, poza tym romans lucasa i sary wypala mi wprost oczy. Tego nie dało się gorzej zrobić. Mogliby sprzątnąć Sarę, głupią i kapryśną idiotkę, to by od razu serial odzyskał moje uznanie. Porzucam ten serial na 6 sezonie, bo już mam dość tych bzdur o gejach. A szkoda, bo do 5 sezonu byłem zachwycony serialem. Teraz to tylko przedłużają akcję jakimiś wstawkami z pierwszych odcinków.

P.S

Fomat prawie półtora godzinny to tragedia dla widza, więc dziwię się, że im się chce tyle kręcić.

użytkownik usunięty
herzlicheinladen

Odpowiadając na twoje argumenty: Rzeczywiście niepotrzebnie wprowadzili wątek homoseksualny, ale w 6. sezonie to tylko kilka scen, cały serial jeszcze da się oglądać. Na dno upada dopiero w sezonach 7-8, gdy wywalają z obsady Lolę i Lucasa oraz rozwija się wątek Silvii i Pepy. Nawet dziewiąty sezon, mimo że przez widzów najsłabiej oceniony, moim zdaniem był lepszy od dwóch poprzednich (może dlatego, że skończyli wątek Silvii i Pepy i pozbyli się Sary...?). A poza tym, nie za bardzo da się skończyć na piątym sezonie, w środku chyba najciekawszej w całym serialu sprawy. Polecam obejrzeć do końca sezon 6., a dopiero później porzucić serial. Jedyne, czego mi szkoda w sezonach 5-6, to tego, że tak spieprzyli wątek Aitora i Carloty. To się tak dobrze zapowiadało, ale oczywiście scenarzystom zachciało się to zniszczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones