Paco i jego ludzie
powrót do forum 1 sezonu

Sezon 1 i 2

ocenił(a) serial na 10

Bardzo proszę o info czy ktoś posiada 1 i 2 sezon serialu na płytach(z polskim lektorem bądz napisami).Zaczęłam serial ogladać od połowy 2 sezonu i chciałabym nadrobić zaległości.Dzieki za odpowiedz.

ocenił(a) serial na 10
anitab_22

nie wiem, czy ktoś posiada serię z lektorem ale tutaj:
http://isohunt.com/torrent_details/115502657/paco+i+jego+ludzie?tab=summary
jest pierwszy odcinek z lektorem. Ja na szczęście nie mam problemu z odcinkami, bo znam hiszpański;)

ocenił(a) serial na 10
anitab_22

Z tego co się orientuję część 1 i 2 można znaleść na chomikuj.pl, w wersji hiszpańskiej i z polskim lektorem.

ocenił(a) serial na 10
anitab_22

Mam na płytach ale nie wszystkie odcinki 1 i 2 serii , tylko obecnie wypożyczyłam kolejnemu fanowi serialu .

ocenił(a) serial na 10
osa1982

Bardzo dziekuję za odpowiedz.Jestem w trakcie ściagania z chomikuj.pl i juz zaczęłam nadrabiać zaległości.Co prawda nie ma tam wszystkich odcinkow sezonu 1 ale dobre i to.Pozdrawiam wszystkich fanów serialu.

osa1982

Mam pytanie o 1 serie. Ile odcinków nie masz i których ? Bo ja byłabym zainteresowana tą serią. Mój mail: eliskaw@op.pl

savonarola

hej, wstawilby to ktos na torrenta (moge pomoc w seedowaniu),
albo jesli ktos udostelpnilby mi to w jakis inny sposob to tez bede bardzo wdzieczny xD
moj mail asdzxccd (at) gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones