PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002948}
7,5 7 496
ocen
7,5 10 1 7496
3,7 3
oceny krytyków
Pajęczyna
powrót do forum serialu Pajęczyna

Nie wiem jaki będzie serial, pewnie będzie to kolejny polski crap z drewnianym aktorstwem i niesłyszalnym dźwiękiem, ale ciekaw jestem tylko czy główna bohaterka będzie mieć cyklofrenię.

prewitt

Widzę, że nie tylko ja miałem skojarzenie, że gdzieś już to widziałem.
U mnie był to "Homeland"

ocenił(a) serial na 6
schellenberg

Dokładnie taki zwiastun miał jeden z ostatnich sezonów ,,Homeland"

prewitt

O jakim serialu mówisz?

ocenił(a) serial na 6
brylantinio

Pewnie ma na myśli ,,Homeland", widać "bardzo dużą" inspirację przy projekcie tego plakatu.

prewitt

Twoje obawy sprawdziły się w 100 procentach. Acz niestety jest jeszcze gorzej niż przewidywałeś, bo okazało się, że nie tylko plakat był wtórny. Scenariusz to mocna kalka z Dark. Do tego w kilku miejscach mocno wzorowali się na trendach Netfliksa. No i nie mieli zielonego pojęcia o realiach PRL-u.

ocenił(a) serial na 10
Kwarc

Obejrzałem do końca. Plakat owszem, zrzyna. Uwagi o Dark i "trendach Netfliksa" (oryginalnie przez "x") to wymądrzanie się serialowego dyletanta.







Paulsen

Nie ma to jak poprawić z dobrze na źle i jeszcze nazwać dyletantem XD W języku polskim "x" na końcu nazw własnych zamienia się na "ks" przy deklinacji. Linux - Linuksa i tak dalej. Co Dark i trendów z Netfliksa to ciężko odnieść się do "argumentu" sprowadzającego się do "nie znasz się". I zgaduję nawet, że nie warto. Uwielbiam jak ludzie w Internecie nie mogą znieść, że komuś się nie spodobał serial, którego lubią i muszą ich za to obrażać XD

prewitt

Twoja opinia - trafiony, zatopiony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones