PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107745}

Paloma

Preciosa
6,8 1 702
oceny
6,8 10 1 1702
Paloma
powrót do forum serialu Paloma

Leciało gdzieś tak w 1999 roku i dawali też wtedy "Luz Maria", "Posłaniec szczęścia" i pierwszy raz "Zbuntowanego anioła". Ehh... ja tego nie oglądałem ale czasami zerkałem co to jest. Ale jedynie powiem, że skusiłem się i zawsze oglądałem ostatnie odcinki tych dennych telenowel - były co jak co najciekawsze bo musieli szybko wcisnąć akcję aby to się prędko zakończyło...
Dobra kończę już pisać to ale jeśli ktoś tu wpadnie i to przeczyta to niech da jakąś solidną odpowiedź.

Axel

Hehe, też pamiętam... "Paloma", "Posłaniec szczęścia", "Zbuntowany anioł" - oglądało się to, oj, oglądało... Ale po dennych ostatnich kilkudziesięciu odcinkach "Zbuntowanego anioła" przeszła mi ochota na wszelkie telenowele :P

Gladka

Domyślam się że obejrzenie wszystkich 270 odcinków mogło być nużące, ale ostatnie naprawdę były takie fatalne?Ja oglądałem ,,Kachorra to ja"i ,, Jesteś moim życiem"z NO i podobały mi się na równi:-)Na ,, Zbuntowanego..." się nie załapałem bo byłem w zerówce jak leciał premierowo a w 2005 leciał rano jak byłem w szkole

Brandon568

Też jednak zamierzam kiedyś obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones