PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107745}

Paloma

Preciosa
6,8 1 702
oceny
6,8 10 1 1702
Paloma
powrót do forum serialu Paloma

Wspaniała

ocenił(a) serial na 10

Ta telenowela przypomina mi moje dziecinstwo,pamietam jak z mama i siostrami oglądałam ta telenowele,poprostu fantastyczna od kilku dni oglądam ja na internecie odcinek po odcinku,i przypominaja mi sie moje młodziencze lata jak miałam lat 12,pamietam ze moja mama tak czekała na kazdy odcinek i kiedy skonczyła sie emisja serialu mama dostała wylew i zmarła dlatego mam taki wielki sentyment do tej telci:)z chcia bym chciała by telewizja przypomniała te telenowele kiedy kiedys puszczali:)

ocenił(a) serial na 10
kajdorek

to tez moja pierwsza telenowela,piękne czasy:)puls wyememitował Zbuntowanego Anioła to i Palome mogli by puścić.

ocenił(a) serial na 1
Sol1987

przeciez tego sie ogladac nie da... kto pisal do tego scenariusz........ Chryste..........

ocenił(a) serial na 10
komentator00

ty napisz lepszy.........

ocenił(a) serial na 10
Sol1987

Dokładnie niech spróbuje swoich sil :-)

komentator00

To nie oglądaj!

kajdorek

Ja rocznik 1990, kiedy to puszczali na polsacie to byliśmy w szkole dzieciakami, którzy zaczynali się interesować płcią przeciwną. Cała klasa to oglądała i gadaliśmy między sobą, kto u nas w klasie jest Palomą, a kto Doktorem. Później była o wiele bardziej popularniejsza Muneca Brava, ale my już byliśmy starsi, więc już nas telenowele tak bardzo nie interesowały. Po prostu Paloma trafił w nasz czas.

Mowiacy_do_reki

A myślałem że tylko u mnie tak było,pozdrawiam :)

pawel997402

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones