PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 561
ocen
7,7 10 1 119561
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Co byście zmienili w TVD?

użytkownik usunięty

j.w. Co byście w tym serialu zmienili?
Ja:

1.Skończył ten nudny trójkąt: Elena-Stefan-Damon, można wymiotować już tęczą jak widzę, że
pierwsze ze Stefanem kręci Elena, potem Damonem i teraz zmierza wszystko do tego aby znowu
była ze Stefanem.

2.Damon - aby wrócił do charakteru jaki miał w pierwszym i drugim sezonie. Na zmiane tego
charakteru wpłynęła Elena...

3.Elena nie powinna być wampirem. Jako człowiek była znośna, jako wampir to strasznie nudna
bohaterka. I tak powinien się skończyć sezon 4 - to Elka powinna wziąść to całe lekarstwo.

4.Scenarzyści się pozbyli szybko dobrych postaci: Jenna, Alaric, a teraz Katherine, a zostawiając
nam nudne tj. BonBon (od 4 sezonu nic nie wnosi)...

5.Znowu scenarzyści - powinni pomyśleć więcej nad scenariuszem, bo od 4 sezonu nudny
serial się robi. Dodają bardzo nudne wątki np. Silas - po co ta postać w ogóle była. Był i zniknął

6.Sobowtóry - no mogliby już przystopować z nimi...

ocenił(a) serial na 6

W pełni się z tobą zgadzam, tylko, że mi nie robi różnicy to czy Elena jest wampirem czy człowiekiem, chociaż jak jest wapirem to nie trzeba jej co chwilę dupska ratować. Ogólnie na początku lubiłam ten serial, był nawet ciekawy, ale nie źle go spieprzyli. Moim zdaniem scenarzyści powinni wymyślić jakiś nowy ciekawy wątek, albo zakończyć ten serial, aby już bardziej go nie pogrążać ;)

ocenił(a) serial na 5

Ogólnie się z Tobą zgadzam, trójkąty są do kitu, podobnie jak Elena- wampir. Jenny i Alarica też mi brakuje, chociaż śmierć Katherine mi nie przeszkadza. Wprowadziłabym kogoś superzłego, bo dotychczasowi pretendenci do tego tytułu (Klaus i Silas) jakoś szybko tracili na okropności. Jeszcze ten cały wątek że Stefan i Elena są sobie przeznaczeni, słabe to było, dobrze, że się skończyło.
Nie podobało mi się jeszcze, że wprowadzili w tym sezonie masę nowych postaci, a potem je zamordowali. Zamiast tego mogliby jakiś fajny wątek dookoła nich zbudować.
Wydaje mi się, że scenarzyści nie mają już żadnego pomysłu na serial, ciekawe, czy szósty sezon będzie jeszcze gorszy od piątego ( chociaż to byłoby trudno osiągnąć ).

użytkownik usunięty
malaika_freespirit

4 i 5 sezon to po prostu katastrofa... W poprzednich sezonach była jakaś akcja na która sie czekało z wielka niecierpliwością (np Klątwa Słońca i Księżyca)

Zgadzam się. 4 i 5 sezon jest beznadziejny. Większość wątków jest po prostu głupia i bardzo zagmatwana. Moim zdaniem serial bardzo ucierpiał na wyjeździe Klausa, chociaż mimo jego obecności w czwartym sezonie nie miałam ochoty oglądać TVD. Nie ma "porządnego" czarnego charakteru. Wątek Siliasa ciągnął się przez cały czwarty sezon tylko po to, żeby mógł zginąć w pierwszych odcinkach piątego. Mimo, że jestem fanką Deleny, uważam, że związanie Eleny i Damona ze sobą nie było dobrym pomysłem. Damon zupełnie się zmienił, przestał być groźny, niebezpieczny. Ciągłe wprowadzanie nowych postaci i ich zabijanie zrobiło się nudne. Myślę, że mogli zakończyć wszystko po czwartym sezonie. Nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądał szósty.

użytkownik usunięty
duska9914

Jak dla mnie Pierwotni powinni zostać w TVD (ale pewnie by na tym ucierpieli).


A o szósty sezon to się boje...

Wątek pierwotnych bardzo mi się podobał!! Po The Originals spodziewałam się czegoś lepszego...

użytkownik usunięty
duska9914

O dokładnie. Pleck umie zrąbać serial...

ocenił(a) serial na 9

Myślę, że jest to też kwestia tego, iż aktorka wcielająca się w postać Rebekah zrezygnowała w połowie sezonu. Reżyser i scenarzyści nie mieli więc wyjścia i musieli w jakiś tam sposób dostosować fabułę do jej rezygnacji.

użytkownik usunięty
missnothing__

No tak, ale w 2 sezonie niby ma wrócić ;D

ocenił(a) serial na 9

tak? to nawet nie wiedziałam :P
ale to dobrze, bo była jedną z najciekawszych postaci, uważam, że na jej odejściu The Originals sporo straciło

użytkownik usunięty
missnothing__

Tez tak uważam :-!

ocenił(a) serial na 7

To niby, że urodzi to dziecki i znów wyjedzie z Australii? A ojciec chociaż pojedzie z nią?

użytkownik usunięty
Karirsu

Nie wiem. Wiem tylko że ma się pojawić w drugim sezonie jak urodzi...

ocenił(a) serial na 9

dokładnie, brak tutaj tego czarnego charakteru, bez żadnych uczuć, bez żadnych pohamowań i z żądzą zemsty... gdyby zrobili z Damona chociaż wpół takiego jakim był w dwóch pierwszych sezonach byłabym zadowolona, bo teraz co z nim zrobili to katastrofa ;c jedyną dobrą wizją jest Enzo, może on będzie tym wybawieniem serialu. hmm moim zdaniem mieli naprawdę dobre wątki ale musieli jak zawsze ich spieprzyć. już nie mówie że za szybko wprowadzili Pierwotnych, a później żeby kontynuować serial wprowadzali coraz to więcej kombinacji które są naciągane. końcowy wątek Caroline i Klausa gdy się przespali w ogóle nie rozumie i było to trochę żałosne. Caroline- gdyby trochę dłużej nad nią posiedzieli może by utrzymali poziom, bo dla mnie w tamtych sezonach była genialna ; > Bonnie... eh co mogę powiedzieć, taka nijaka jest ;/ jeszcze jak stała się tą kotwicą to już w ogóle. aaa Jeremy kurcze zanim stał się całym tym łowcą to całkiem spoko postać z niego była. zgadzam się z wami, że również te ciekawe postacie (przede wszystkim Alaric i Jenna) muszą uśmiercić. żeby jeszcze tak przytrzymali stan Stefana (bardzo mi się podobał jak był taki czasami zgryźliwy np. podczas kolacji z Klausem i Elijah'em ale wtedy miał chyba wyłączone uczucia...)

użytkownik usunięty
Arthur_Pendragon7

Na niepowodzenie serialu doszło ze Pierwotni maja oddzielny serial...

W dodatku, nie ma tutaj jak zauważyliście tego czarnemu charakteru... Dają jakiegoś Silas`a teraz jakieś Podróżnego... To nie to co Klaus w drugim sezonie :-#

ocenił(a) serial na 3

Ja zwolniłabym Plec po trzecim sezonie, wtedy serial byłby uratowany.

ocenił(a) serial na 10
Alice_Filmomaniaczka

Popieram z całego serca! Może jakaś petycja?

ocenił(a) serial na 8

Ja bym zmieniła następujące rzeczy:
1. Wprowadziłabym nową postać kobiecą dla Damona taką, która pasowałaby do jego charakteru z 1 i 2 sezonu i nie byłaby sierotką Marysią, najlepiej wampirzyca albo czarownica, koniecznie z temperamentem. To mogłoby zakończyć durny trójkat D-E-S i niech sobie już wtedy będzie ta stelena.
2. Przydałby się czarny charakter z prawdziwego zdarzenia i wcale nie musi być dowcipny i rzucać sarkastyczne teksty co chwila bo taki już jest Damon, Stefan-rozpruwacz, taki był Silas i czasami Klaus. Kolej na nowy typ - zimny, bezwzględny, nieustępliwy.
3. Wymyśliłabym jeden wątek przewodni na cały sezon a nie milion różnych i do d*py
4. Zlikwidowałabym nudziarzy czyli Bonnie i Jeremiego.
5. Nie przywracałbym nikogo a wszystkie duchy odesłała bez powrotu, bo ile razy można się żegnać.
6. Więcej retrospekcji, najchętniej braci Salvatore.
7. Dałabym porządny wątek dla Matta tylko nie miłosny.

użytkownik usunięty
sesze

Zgadzam sie ;-)

Jedną z podstawowych rzeczy jaką muszą zrobić to zakończyć trójkącik - już każdy ma go dość!

użytkownik usunięty
Cami1230

Niestety, ale pewnie tego nie zrobią...

Jak Elka by sobie bez nich poradziła...

użytkownik usunięty
Cami1230

Według mnie to powinno wyglądać tak: Stefan z Kath, Damon - z jakąś inna dziewczyną, która ma mocny terperament a Elka nikogo

Dla Damona odpowiednia była Andie - ale Stefan ją zabił :-(

użytkownik usunięty
Cami1230

No tak...

Najważniejsze żeby Kath wróciła - to będzie najlepsza wiadomość ;-)

użytkownik usunięty
Cami1230

O tak - nie wiem jak można było zabic najlepszy charakter TVD...

To na pewno nie poprawiło im oglądalności :/

użytkownik usunięty
Cami1230

O tak... Mam nadzieję że im przez to zmalała ;D

Ja też! :-P

użytkownik usunięty
Cami1230

Wierzę że powróci ;P. Kath tak szybko się nie poddaje ;-)

Ona nie, ale producenci niestety tak...

użytkownik usunięty

Trzeba mieć nadzieję ;D

użytkownik usunięty
Cami1230

No niestety. Zabili jedyną postać która utrzymała swój poziom do końca

Dokładnie. Nawet na łożu śmierci pozostała sobą ;D

użytkownik usunięty
Cami1230

Eh za to mamy nudna do bólu Elke

To typowy przykład kobiety haha! Wiecznie niezdecydowana xD

użytkownik usunięty
Cami1230

Akurat takich to ja nie lubie. Taka wybiera sobie brata potem z nim zrywa i jest z innym bratem a teraz pewnie bedzie z pierwszym...

A najlepsze jest to, że oni z nią chcą nadal być. Na szczęście w ostatnim odcinku Damon się opamiętał ;D

użytkownik usunięty
Cami1230

Ale nadal bedzie kundlem Elki

Ja chcę go z 1 sezonu!

użytkownik usunięty
Cami1230

Me too!

Kochałam go i jego teksty <3

użytkownik usunięty
Cami1230

Wolałem Katherine w tej kwestii ;-)

Oboje byli świetni ;-) Tyle, że Kath się nie zmieniła, a Damon niestety tak...

użytkownik usunięty
Cami1230

Dokładnie

Ciekawe co przygotowali na finał...

użytkownik usunięty
Cami1230

Obstawiam ze cos stanie sie z druga strona - pewnie wrócą dawne postacie. Albo moze Katherine wróci

Oboje byśmy tego chcieli, ale myślę, że od jej śmierci minęło za mało odcinków i nie przywrócą jej tak szybko (jeśli w ogóle)...obym się myliła ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones