PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 564
oceny
7,7 10 1 119564
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Klaroline cz.5

ocenił(a) serial na 10

Dalsza część dyskusji na temat Klaroline .

Pati353

świetny i fajna piosenka <3
ja niedługo muszę obejrzeć wszystkie scenki ;) tęskni mi się :(

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Mi teeeż : (
I pomyśleć, że w kolejnym sezonie nie zobaczymy ich już razem... tego napięcia i cuuudownych scen . : C

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Przez ciebie zaczęłam oglądać kolejny raz od początku KwMs. : D ♥

Pati353

haha.... :D Ej to jest takie świetne <3333,że nie mogę przestać tego oglądać :D Normalnie uzależniłam się !!!
Ale żałuję ,że nie ma dalszego ciągu ;((

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Ja też ; ((
W dalszym ciągu jest dokładniej opisany los Usui'a i on potem gdzieś jeszcze wyjeżdża, zostawia Misaki samą .. : ((( ( czytałam, jak ludzie pisali co jest dalej w mandze )
I normalnie załamka, że nie ma drugiej serii . : //

A tak btw. oglądałaś może Fairy Tail ? Tam jest ponad 150 odcinków, trochę inna tematyka ale i tak świetne ; DD

Pati353

No właśnie...Wiele jeszcze nie było pokazane np.urodziny Misaki,tajemnica przeszłości Usui(bardzo byłam ciekawa tego wątku i mam niedosyt bo nic nie wiem na ten temat - mało było pokazane tyle co w końcówce co nie bądź jak leciała piosenka końcowa :/), urodziny Usui,jak Misaki po raz pierwszy mówi mu ,że go kocha (bo tak to cały czas mówiła ,że go nienawidzi) ten wyjazd Usui...to jak dał jej pierścionek ;( i wiele innych momentów...Jejku jak ja żałuje,że tego nie było :(((( Tak właściwie to wszystko dopiero się rozkręcało....
Mogliby na podstawie tej historii zrobić serial. Z przyjemnością bym go ogladała... :) &lt;333

Nie oglądałam FT. Na razie żyję KwMs &lt;333 Jak tylko trochę ochłonę to na pewno rzucę okiem ;)
Ja mogę polecić Fushigi Yuugi &lt;333 Wiele razy ryczałam na niej ,ale mimo to bardzo ciekawa i fajna ;) A może już ją widziałaś ?

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Nie widziałam, ale na 100 % zacznę oglądać, jak po raz 10000 obejrzę KwMs . ; D
Ryczałaś ? Czyli, że się jakoś smutnie kończy czy po prostu nie chciałaś, żeby się skończyło ? ; D
Nie lubię jak anime nie kończy się happy end'em bo potem ryczę przez miesiąc i nie mogę się na niczym skupić . : DD

+ czytałaś może mangę KwMs ? Bo ja nie, a chciałabym wiedzieć co się teraz z nimi dzieje . :)

Pati353

Racja :D KwMs nie da się raz obejrzeć ;) No po prostu świetne to jest aaaaa!!!

Nie o koniec chodzi ;) Było kilka takich momentów ,że nawet jak teraz sobie przypomnę to uhuhu ;(
A koniec mmm <3 Szczególnie taki jeden tekst mi się podobał :)

Nie czytałam :( Tylko ostatnio przeglądałam neta z ciekawości i w poszukiwaniu jakiś informacji na temat KwMs...Też bym chciała wiedzieć co dalej i jak to się skończy....

ocenił(a) serial na 10
bliss6

To ja się wezmę niedługo za oglądanie Fushigi Yuugi i napiszę ci czy mi się podobało . ; DD
A jakbyś znalazła jakiekolwiek informacje na temat KwMs to pisz . ; D ♥

ocenił(a) serial na 10
Pati353

Usui i Misaki to tacy "realni" Klaus i Caroline ! aaaa ! ♥

Pati353

coś w tym jest :)
Uwielbiam ten moment jak wyznał jej miłość ,pocałował i skoczył za tym zdjęciem &lt;3 I ten na plaży jak grali w siatkówkę przeciwko sobie; ona odbiła straciła równowagę a on uratował ją przed upadkiem przez co sam ucierpiał..&lt;3 ten spacer po plaży&lt;3...fajerwerki....prawie pocałunek&lt;3... Tak samo jak ten w którym po raz kolejny ratuje Misaki przed upadkiem z sceny(dużej wysokości) kosztem narażenia swojego zdrowia..&lt;3 Wtedy Misaki się przestraszyła, że coś mu się stało.Tak przeraźliwie krzyczała jego imię:( Nawet go odwiedziła i gotowała dla niego &lt;33 Ale to był fajny odcinek :) Dorinpa Dorunpa&lt;33 A ostatni to po prostu rewelacja &lt;333 Ta gra...trzymanie się za ręce,balon,przebranie za Romeo i Julie...Właściwie to ten grajek w którym kochała się ta koleżanka Misaki (imię na S miała) jej uświadomił (no i ta gra) postępowanie wobec Usui i co tak naprawdę do niego czuje ;) Usui zazdrosny jest taki słodki &lt;3 :D
aaaaaa i zapomniałabym o tym odcinku z hipnotyzowaniem Misaki i tym jak Usui nie chciał dopuścić do tego by go znienawidziła &lt;33 i ta końcówka odcinka i toż że sprawi że zakocha się w nim kolejny raz ołłłł &lt;33333 cudne to było :)

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Dokładnie ! < 333
Aaaaa !! To anime to po prostu jakieś objawienie ! :D < 333
Jak ja żałuje, że nie będzie drugiego sezonu .. A tyle mogło się w nim zdarzyć.. jestem ciekawa jakby się ich historia tak definitywnie skończyła ... < 333333333

Pati353

aaaaaaaa :D!!!!

Ja też strasznie żałuję i też jestem ciekawa....

Pati353

Tam jest Miaka i Tamahome <3 Też fajna historia ,która też utkwiła mi w głowie :) Szalałam za nią. Kurde muszę kiedyś powtórzyć seans ;)

bliss6

Candice jest w ciązy. Potwierdziła to podczas konwencji w UK....

ocenił(a) serial na 10
dejavu1

No .. to będą musieli jakoś zakrywać jej brzuszek, albo wysłać ją na jakieś "wakacje" kiedy będzie już za mocno widoczny . ; D

ocenił(a) serial na 9
bliss6

oglądalam to anime mnóstwo razy :D też uwielbiam :) Usui był kiedyś nawet na mojej tapecie w kompie :D

IustusIustus

Moja nowa obsesja <333 Oglądam w kółko i mi się nie nudzi :DDD Żałuje tylko tego ,że jest tak mało odcinków i tego że nie wszystko zostało pokazane buuu... :(

ocenił(a) serial na 9
bliss6

nie czytałam mangi, jest gdzieś może po polsku?:)
Tez uwielbiam to anime, jedno z pierwszych jakie świadomie oglądałam :) a teraz to już myśle,że w setkach można liczyc ilosć anime przeze mnie obejrzanych :)

IustusIustus

Ja mangi też jeszcze nie czytałam . Nie wiem właśnie czy jest gdzieś po polsku. Mimo wszystko wolałabym kontynuację anime albo ,żeby serial powstał :D

W takim razie poleć mi coś takiego podobnego i dostępnego w sieci ;)

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Wiesz,że to anime jest wyjątkowe więc takiego samego nie znajdziesz, nawet trudno szukać czegoś bardzo podobnego,ale mogę Ci podać anime które mi się podobały i są z tego samego gatunku:

Np. Special A, Toradora, Tonari no Kaibutsu-kun, Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Kamikaze Kaitou Jeanne ( trochę starsze,ale jedno z moich ulubionych), Kare Kano, Bokura ga ita, sukitte iinayo ( to szczególnie, on- bożyszcze szkoły, ona mimo,że cicha ma zawsze swoje zdanie, go nie interesuje nikt po za nią), Peach Girl...tyle na początek, jakby co...mogę powiększyć liste :) Wszystkie dostępne są online.

Co do mangi-właśnie została zlicencjonowana,więc na moje nieszczęście mogę ją tylko kupić.

IustusIustus

No wiem..wiem,że to wyjątkowe anime <3 :D

Dziękuję Ci bardzo za tytuły :*** Jak Ci się coś jeszcze przypomnienie to śmiało powiększaj listę :)

ocenił(a) serial na 9
Pati353

Jakby ktoś był zainteresowany to po dłuższej przerwie- XXXI rozdział na klaroline.bloog.pl;)

ocenił(a) serial na 10
IustusIustus

A ja mam kilka filmików Klaroline, jakby ktoś miał ochotę obejrzeć ♥ :
1. http://www.youtube.com/watch?v=GFw5MC3wzG0
2. http://www.youtube.com/watch?v=M3ZtXR-qXUE
3. http://www.youtube.com/watch?v=Yj-xp5OX484

C U D O W N E ! ♥

ocenił(a) serial na 9
Pati353

kiedy była scena która jest pokazana w pierwszym filmiku od 00:03-00:08? bo nie pamiętam:)

A filmiki świetne :)

ocenił(a) serial na 10
IustusIustus

Dokładnie niestety ci odcinka nie podam bo nie pamiętam :)

Ale polecam jeszcze ten filmik : http://www.youtube.com/watch?v=xoSwoKeg7MY ♥♥♥

ocenił(a) serial na 1
IustusIustus

Jeśli chodzi o występ cheerleaderek to 4x16

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

dokładnie o to, dziękuje ;)

Pati353

Pierwotni:
http://24.media.tumblr.com/dd242a53e895025dc735cbc2713b5ea6/tumblr_mnzjdimrrp1ql 6ewao1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/faf4509c344b81f885251c3856b56e3a/tumblr_mojvsmMpMd1qm x8nto1_500.jpg kocham to zdjęcie :)
http://24.media.tumblr.com/2a11f06ab4df6cee31ed1cb99e3f7e1c/tumblr_mojvsmMpMd1qm x8nto2_500.jpg

Joseph na planie Dermaphoria
http://silastefansextape.tumblr.com/post/54026580868/joseph-morgan-in-the-set-of -dermaphoria

ocenił(a) serial na 9
immortal13

Przeczytałam na facebooku :)

"Jakikolwiek spoiler dotyczący The Vampire Diaries? Czy Tyler wróci w tym sezonie? Dzięki! – Mary Kate
TV Line: Jaki Tyler? Nie ma to jak ładny, starszy chłopak z uczelni, aby można chwilowo zapomnieć o hybrydzim przystojniaku na wygnaniu. Oto, co się stanie, gdy Caroline spotka Jesse’ego, gorącego, inteligentnego, pewnego siebie i rozbrajająco słodkiego starszaka z Whitmore. Wśród innych nowych twarzy, które pojawią się w odcinku otwierającym sezon, poznamy mądralę Megan, która pojawi się na dekadenckich tańcach lat 50. i będzie próbować oczarować Jeremy’ego, oraz wschodnioeuropejską piękność Nadię, która przetnie ścieżki z Mattem i Rebeką w praskim barze – i wpadnie na oboje z nich?! – przed dostarczeniem Stefanowi złowieszczego ostrzeżenia dotyczącego Pierwotnych."

"Wiem, że jest wcześnie, ale czy macie jakiekolwiek spoilery na temat The Vampire Diaries? – Miguel
TV Guide: Niestety, fani Forwood, nawet jeśli Klaus zwinął się do Nowego Orleanu, możliwe jest, że Tyler nadal nie będzie miał szansy na spotkanie z Caroline, która jest dość lubiana przez pewnego chłopaka z college’u. Jeden problem: nie jest on fanem kłów – z pewnego bardzo dobrego powodu."

ocenił(a) serial na 10
IustusIustus

Cudownie, kolejny chłopak dla Car. -.- I zaraz część fanów Klaroline przejdzie na stronę tego Jessiego ! Nieeee ! Nie róbcie nam tego ! :D

ocenił(a) serial na 9
Pati353

hehe :) ja tam spokojnie poczekam jak ten wątek się rozwinie...nie mogłam już zcierpieć Tylera,więc może nowa postać wniesie coś ciekawego. A zresztą...jeśli scen Klaroline nie będzie już prawie w następnym sezonie to myśle,że Caroline należy się jakiś chłopak :P

IustusIustus

Wolałabym żeby wrócił Tyler :/

ocenił(a) serial na 9
immortal13

a ja nie :P nie lubie go :D

ocenił(a) serial na 10
IustusIustus

Ja też go nie lubie . Ughhh :D

Pati353

Gdy Caroline była jeszcze z Mattem i coś tam się zaczęło dziać między nią, a Tylerem, bardzo im kibicowałam. Ale potem, kiedy pojawił się Klaus <3, Tyler zrobił się nudny i strasznie nadęty. Co do Jesse'ego, myślę że dobrze będzie poczuć ,,świeżą krew" w tym serialu, ale wątpię, by zostawili ot tak wątek Klaroline. Myślę, że wrócą do niego. Może nie od razu, ale wrócą.

ocenił(a) serial na 10
AliceVD

Też mi się wydaje, że wrócą do tego wątku Klaroline. ♥
Po coś jednak były te słowa : - He's your first love, I intend to be your last. HOWEVER LONG IT TAKES ! ♥♥

ocenił(a) serial na 9
AliceVD

sądzę dokładnie tak samo :)

IustusIustus

Ja bardzo lubiłam Tylera w 2 sezonie, w ogóle jego wątek z Car bardzo mi się wtedy podobał. W 3 sezonie "kibicowałam" Klaroline, więc nie chciałam żeby Tyler się kręcił koło Caroline. Ale teraz Klaroline mi przeszło, wręcz jestem zdecydowanie przeciw takiemu obrotowi sprawy, więc wolę żeby wrócił Tyler i zajął się Caroline, żeby ta już nie zawracała głowy Klausowi :D

Ale kolejny facet dla Car to już masakra, ona już nie ma żadnego wątku poza miłosnymi, szkoda, bo np w 2 sezonie się sprawdziła. Bardzo ją wtedy lubiłam, a teraz zrobili z niej znów taką płytką blondyneczkę, która musi zaliczyć wszystkich facetów wokół :/

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Jak mogło ci przejść Klarolineee ? : <
Nieeee ! ♥ :D

Pati353

Yep, już na początku 4 sezonu mi przeszło.
Nadal bardzo lubię oglądać filmiki z nimi na youtube. Są naprawdę świetne :P najlepsze ma oczywiście Whisper.
Ale w serialu już ich razem naprawdę nie chcę. Ich związek byłby jak dla mnie bardzo absurdalny. A poza tym Caroline jest bardzo niedojrzała. Jakby już Klaus miał z kimś wchodzić w poważny związek (choć go w takim nie widzę) to z jakąś wampirzycą która ma kilkaset lat na karku i więcej doświadczeń życiowych niż parę organizowanych potańcówek i "graduation". Wiązanie Klausa z Caroline, moim zdaniem ubliża Klausowi.
Z góry przepraszam że tak obrażam twój ship, wiem że bardzo go lubisz :)
Klausa uwielbiam, JoMo jest świetnym aktorem, ale Klaroline - tego bym nie zniosła.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Spokojnie, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Ty akurat ich nie lubisz i ja to szanuje, nie rozumiem ale szanuje :D
To prawda, że Caroline jest bardzo niedojrzała i w ostatnich odcinkach stała się taką "lalką". Mimo że ją uwielbiam, to muszę przyznać, że zaczyna mnie irytować.
Uważam, że może nie teraz, może za rok, za dwa ... ale chciałabym zobaczyć ich ostatecznie razem. Kocham ten ship ♥
Chciałabym, żeby Caroline zmądrzała, wydoroślała przez jakiś sezon lub dwa i wtedy można byłoby zrobić jakiś crossover lub przenieść Caroline do Nowego Orleanu. Chociaż teraz, kiedy te seriale się rozłączą, Caroline zeswatają z jakimś nowym " Bad Boyem" a Klausa z tą całą "Camille" fani Klaroline znikną, a Julie robi większość rzeczy pod fanów, więc nie uważam, że między Klausem a Caroline jeszcze kiedyś coś będzie. ; ((
No ale poczekamy, zobaczymy. Ja będę stała cały czas za tym shipem, nie ważne co. ♥

Pati353

Ta cała Camile jest okropna. Nie wiem jak ją zdzierżę jej w TO :/
A na pewno będą ją chcieli zeswatać z Klausem. Nie znoszę tej sceny przy tym obrazie, kiedy Klaus się wzruszył. Błagam, popłakał by się.. Lubię go w takich "tragicznych" wzruszających scenach (np przy śmierci Kola) ale nie jak jakaś laska mówi płytki tekst, on w tym odnajduje siebie i już mają więź. Masakra. Szkoda że Marcel jej nie zabił :P

Też bym chciała żeby wróciła dawna Car, taka z 2 sezonu. Tylko żeby tak było, to poza zmianą charakteru muszą dać jej jeszcze jakiś porządny wątek - nie miłosny. Podobał mi się jej wątek z przemianą, jej początki jako wampir, pierwsze picie krwi... fajnie to rozegrali. Przemiana Eleny nijak się do tego nie umywa.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Zgadzam się w 100 % co do Camille i w 100 % co do Caroline.
Chciałabym zobaczyć Car. w jakimś innym, ciekawym wątku. Tylko NIE miłosnym, BŁAGAM . :/

Pati353

:D

Ja też, ale obawiam się że scenarzyści tylko takie jej rezerwują :/ bo teraz ten cały Jesse a po drodze pewnie jakieś sceny w kierunku Steroline :/ lubiłam bardzo przyjaźń Stefana z Car w 2 no i trochę w 3 sezonie, ale nic więcej. Nie nadają się na parę.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Dokładnie. Caroline i Stefan są wspaniałymi przyjaciółmi, ale NIC WIĘCEJ. Niestety scenarzyści pewnie zepsują też ten wątek i będą robić jakieś "podchody" do shipu Steroline. : /

ocenił(a) serial na 10
Pati353

http://www.youtube.com/watch?v=EvUXZS75JCs ♥

Pati353

Awww <3 Cudowne!

Pati353

Pewnie tak, tym bardziej że Stelena puki co zerwał. Eh, mam nadzieję że jednak scenarzyści zmienią zdanie i nie będzie żadnej Steroline

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Czytałam ostatnio wywiad, w którym Plec dosyć wyraźnie powiedziała, że Stelena już nie wróci, bo Elena ostatecznie zdecydowała, którego z braci kocha. Czyli niestety teraz bardzo prawdopodobne jest, że Plec zrobi kolejną "epic" pare czyli Steroline. :/
Jestem w szoku, że wielu ludziom podoba się ten pomysł, dla mnie Steroline jest zwyczajnie odpychające. .

( Bez urazy, jeśli ktoś lubi pomysł na Steroline )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones