PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 561
ocen
7,7 10 1 119561
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

T:48

Poprzedni (47): http://www.filmweb.pl/serial/Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w-2009-502112/discussio n/Stefan+i+przyjaciele,2458471

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No tak jak napisałam :P

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No ale jak można wlewać piwo do szklanki, która na pewno jest szersza niż powiedzmy lejek :D i narozlewać? :D Rozumiem, jakiś ukryty talent, no ale nie ogarniam... :D

ocenił(a) serial na 1
Slutty_Pumpkin

W temacie TVD!

Wreszcie ktoś Sarze Canning nowe zdjęcie ustawił, nie wiem czy kojarzycie poprzednie, ale strasznie ją postarzało.
http://www.filmweb.pl/person/Sara+Canning-991205

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Jak przez mgłę, ale wierzę na słowko;)

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Skarbeczki moje, właśnie spłodziłam takie śmieszne coś, znaczy fanfic z GOTa, o moim creepy OTP, jak macie czas i chętkę to zapraszam i walcie prosto z mostu czy to denne czy może nie najgorzej^^ Tylko II części są

http://www.filmweb.pl/user/WhiteDemon/blog

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

"TEN FRAGMENT BĘDZIE OD 18 LAT, BO PODCHODZI POD EROTYK. "

18 niestety już dawno za mną, ale mimo wszystko się zawstydziłam już po przeczytaniu tego alertu :D
No ale przeczytam w wolnej chwili, może jak usnąć nie będę mogła :D

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Plisss...Dyniuś wiesz przecież jak mi na maksa zalezy na Twojej opinii Plissss :) nie jest długie.

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

Obiecuję, że przeczytam, ale to może dzisiaj wieczorkiem, bo tak za dnia to wrażenia słabsze :D

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Doobzieee, tylko żeby potem nie było na mnie jak nie zaśniesz czasami^^
Nie no dżołk ihi;)

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

Przeczytałam :)

O matko... to było takie... Odważne i chore... :D Szukam dobrego słowa :D

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Iiiiiii<3 podobają mi sie te okreslenia:) ale bylo to troszku w klimacie Martina chociaz? no i czy tak ogolnie sie podobalo, bo nie wiem czy pisac dalej ^^

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

Trudno mi powiedzieć czy w stylu, bo ja szybko z jego stylu zrezygnowała :D
Tu by trzeba było tę drugą Katarzynę o opinię spytać :) Także Kejt musisz o to molestować :P

Powiem Ci, że odkąd skończyłam wciąż mam taki mój głupi rodzaj uśmiechu na twarzy, którego ciężko się pozbyć, także to chyba dobra reakcja :D
Ja chętnie poczytam :) Chociaż widok Harrego pokierował mój umysł na niebezpieczną ścieżkę w postaci innego rodzaju scen ^^

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

To chyba ją troszku pomolestuję;))
Łeeee to jak taki uśmieszek to chyba dobrze ihihi cieszem się:))
No specjalnie wybrałam Haydenka, jest fajniuszny^^

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Czy tylko ja nie mam opcji "oglądane seriale", czy faktycznie to usunęli??

anulka88

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/drobna+zmiana+w+oceni%20aniu+seria li,2479568

Porażka, jak tak dalej będą "ulepszać" to po co mi to konto w ogóle.

ocenił(a) serial na 6
Malaga_13

Poebane te zmiany, a skrzynki na wiadomości które się wysłało jak ni ma kużwa tak ni ma, i potem myśl tu babo co komu wysłałaś i o co kaman:/

ocenił(a) serial na 9
WhiteDemon

Też racja...

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

Naprawdę chcę wierzyć, że to chwilowe zaćmienie i to co szykują okaże się plusem, chociaż nie wiem czemu w ogóle to tykali, było dobrze....

anulka88

Ja tego nie widzę, zje bali na maksa... I jeszcze chcą ogladane seriale wpier dolić do "chcę obejrzeć", co za durnie tu pracują...

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

Ale one już tam są... :o

anulka88

Wiem, że są ;) Chodzi mi o to że nic się nie zmieni, wchodząc na swój profil czy na kogoś innego i tak tego nie widać...

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

No dokładnie, fajne to było... No ale może naprawdę czymś zaskoczą... :)

anulka88

Mało prawdopodobne :P

Co tam ciekawego? ;)

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

Ostatni tydzień i mam wakacje, tzn. tak naprawdę w czwartek już koniec, rano będę mieć lekcje a później robimy taką małą imprezę pożegnalnąprzewakacyjną :p a w piątek mamy iść do jakiegoś muzeum - jakiego i po co, nie mam pojęcia, ale być trzeba... :D

Od poniedziałku planuję sobie zacząć powtarzać cały materiał co przerobiłam do tej pory, utrwalić co umiem i nauczyć czego nie łapię :p

Planuję też do końca miesiąca skończyć serial, tzn. taki jest plan i muszę go wykonać :D Później filmy :))

Wczoraj poszłam spać o 1:30, chciałam książkę skończyć, ok. 30 stron mi zostało, ale już śpiąca byłam, po kilka razy jedno zdanie czytałam, więc bez sensu to było :PP

A co u Ciebie? Co oglądasz, co czytasz? Kiedy następne szaleństwa? :))

anulka88

U mnie na razie wakacji nawet nie widać ;P Urlop mam dopiero we wrześniu i tu jakiś dłuższy wyjazd planuję. W międzyczasie jadę na długi weekend sierpniowy w góry, a tak to ewentualnie jakieś jednodniowe wypady nad wodę ;)
A co do szaleństw, to chciałabym skoczyć jeszcze raz ze stadionu, w przeciągu miesiąca, a wieża w Głogowie to tak na jesień bardziej, koniec września początek października ;) Wypatruję cały czas promocji ;)

Skończyłam oglądać How to Make It in America, teraz zaczęłam http://www.filmweb.pl/serial/Seks%2C+kasa+i+kłopoty-2007-410264 jestem w trakcie pilota ;P

Nic nie czytam, Hannibal nade mną wisi cały czas i skończyć go nie mogę ;D

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

A już zaplanowany wyjazd czy na razie jeszcze nic? :)

Zazdroszczę Ci tych skoków :)) Też bym chciała i kiedyś sobie na pewno skoczę, coś takiego jak Ty, bungee, albo ze spadochronem :D :o kurczę fajne nooo... :)

60% mam :p

Ja to normalnie taki przestój mam teraz, że nie mogę się z niego wygrzebać, problemy mnie znowu przytłaczają na dodatek... ehhh... no nie może być dobrze, nie może...

anulka88

Na razie poszukuję, tyle tego jest że nie wiem czy zdążę się zdecydować ;) Mam na myśli ciepłe rejony, morze ew. ocean i plażę - to podstawa :D

Skacz pókiś młoda ;D

Ja jakoś pomału oglądam te seriale, ale to nie to co kiedyś ;P Teraz też trochę stresów mam...

Myślę jeszcze nad ćwiczeniami, pośladów i brzucha ;D Jak dobrze pójdzie to od przyszłego tyg, ew. weekendu zacznę ;D

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

No jeszcze trochę czasu mam do emerytury :D

Ale i tak pędzisz, ja to jestem załamana sama soba, to już jest żal... :D

Nawet w ćwiczeniach nie jestem konsekwentna... W tamtym tygodniu to tak ćwiczyłam, że też żal... Nie wiem czy nie dać spokój sobie, do końca miesiąca chyba znowu będzie trochę imprez mniejszych, większych a od 1 bym się wzięła za ćwiczenia i "dietę" a Activią, wczoraj w sklepie tak się zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że od 1 zacznę przez miesiąc i zobaczę :D
(tak w ogóle próbowała któraś, ale tak regularnie czy ta Activia działa i daje efekty?)

anulka88

No masz ;P

Malina ćwiczy (nadal?) z Mel B, teraz sobie włączyłam pośladki i fajne ćwiczenia są. 10 min to nie dużo, zawsze znajdzie się czas, tylko nie wiem jak często, co 2-3 dzień chyba się powinno (?) :)

Nigdy nie trzymałam żadnej diety.. więc się nie wypowiem. Staram się jeść lekko i zdrowo, dużo owoców i piję dużo wody. Oczywiście jem słodycze i pizze, ale inaczej się nie da ;D

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

Nie wiem, nie powiem, bo pustki tu ostatnio znowu... :PP

Mi ogólnie podobają się i na brzuch i na pupkę i na nogi, bardzo szybko leci ten czas, bo bardzo zróżnicowane są te ćwiczenia :) Ale pośladki dają w kość... :o

Tzn. mi chodzi o te jogurty, to w sumie dietą ciężko nazwać... :D
Jenyyy ja też jem dużo fast foodów... :/ :D Ale ostatnio często jakaś taka porcja frytek czy mała pizza jest moim śniadaniem, obiadem i kolacją :D Albo idę do pizzerii i zamawiam... sałatkę :D :D :D :O

Malaga_13

ćwiczy,ćwiczy,te ćwiczenia są zajebiste,uzależniające,widzę poprawę,tyłek bardzo up jest :P

Anek,nie wykręcaj się tylko cwicz! :))

maIinowa

O to mi właśnie chodzi, żeby bardziej up był ;) Od jutra zaczynam.

Malaga_13

zaczynaj koniecznie :) Ja najpierw robię rozgrzewkę z Mel a pozniej własnie tyłek. Moze od następnego poniedziałku dorzuce sobie jeszcze skakankę,bo obiecywałam już sobie dawno a póki co tylko poślady pompuje :P

maIinowa

Zacznę na pewno, zmotywowałaś mnie ;)
Co ile dni robisz?

Malaga_13

ja robię co dzień z racji tego,że to tylko 15 minut.Poza tym ćwiczenia nie sa ciężkie i szczerze mówiąc po ponad 3 tygodniach mogę powiedzieć,że się wręcz uzalezniłam xD

http://www.youtube.com/watch?v=DxhCjRe7QA4

http://www.youtube.com/watch?v=6Lr0CbyFgVg

:)

maIinowa

To ja też spróbuję oba zrobić ;)
W sumie racja, 15 to bardzo mało żeby co 2 dzień ćwiczyć ;)

Malaga_13

na pewno dasz radę i jestem pewna,że Ci się ćwiczenia spodobają ;)
a później z prawdziwą przyjemnością bedziesz efekt w lustrze podziwiać :)

maIinowa

W ogóle ta Mel bardzo pozytywnie nakręca, cały czas uśmiech ;)

ocenił(a) serial na 9
maIinowa

Jak napisałam niżej, teraz rozciąganie a od 1 cisnę :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ja trochę tę Activię w liceum jadłam, ale bez szału. No ale fakt, że nie jadłam tego jakoś bardzo długo.
Ja polecam picie Kefiru :) Można sobie do naturalnego dodać trochę świeżych owocków i jest fajny i zdecydowanie tańszy niż activia :D, a tu mogę potwierdzić, że jak się pije regularnie to organizm się oczyszcza :) Zresztą kefir jest właśnie polecany na taki naturalny detoks domowym sposobem.

No to dyniowy kącik porad zaliczony xD

A co do tego nalewania piwa - Czasem umiem nalać, ale czasem leje za dużo żeby się nie okazało, że tam sama piana, a piwa na pół szklanki, no i takim sposobem się przeleje :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Ja chyba spróbuję tą Activię z Melką od sierpnia. Jeny... wychodzę na tak niesłowną osobę, nie poznaję siebie... przecież to jest wbrew wszystkim Anulkowym regułom... :D
Ale Mel to nie A6W... :D Mimo, że w kratkę robiłam, ale ćwiczenia są fajne, szkoły nie bedzie, miesiąc robię dla siebie :D

anulka88

Dlaczego dopiero od sierpnia? Zacznij od razu, za tydzień już będziesz poślady podziwiać ;D

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

Dlatego, że zrobie sobie miesięczną "kurację" Activią i dlatego, że wyzwanie trwa miesiąc, po prostu łatwiej będzie liczyć a nawet nie trzeba będzie liczyć wtedy, po prostu od 1 i dni będą sobie lecieć :D :D :D

anulka88

Ok ;DD

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Dyynnniuś, kochana jakby co napisałam III część;)
Myślę że odwaga nadal zachowana, także ten, zapraszam ciepluchno^^
http://www.filmweb.pl/user/WhiteDemon/blog

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

Kochana, przeczytam oczywiście jak tylko będę mieć chwilkę :)

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

Przeczytałam :) Ta część mi się chyba najbardziej podobała. Chociaż to, że facet jej opowiada jak to jej ciotkę pieprzył, a matkę pragnął i w tym samym czasie ją hmm... "obrabia" jest takie chore na maksa :D
Btw, ten gifek z Sophie pod koniec to coś pięknego.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Ahaha no chore ale to pasuje do LF myśle;) Praaawda że słodki? Po prostu musiałam go wstawić <3

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

Pasuje :)
No piękny, ona taka śliczna jest <3

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

No właśnie...a czy Ty że na forum Gota jest pełno kolesi ktorzy twierdzą że. ona jest obleśna, no żal dupę ściska:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones