Pamiętniki wampirów
powrót do forum 5 sezonu

okropny sezon, niesamowicie dłużące się, nieciekawe odcinki, mało interesujące wątki. jeszcze jakoś dało sie przeżyć silasa i kolejne sobowtóry, martwą bonnie powracającą do życia i związek eleny z damonem, ale wątek eksperymentowania na wampirach.... to nie moja bajka. jedyne co ratuje ten sezon to kat... miejmy nadzieję, ze nie umrze.... dobrze, ze originalsi uciekli do nowego orleanu, bo ich spin off robi sie ciekawszy niz TVD

karinka101

moim zdaniem jedyne co ratuje ten sezon to właśnie eksperymenty na wampirach - coś nowego, a nie tylko sobowtóry i ta druga strona, najgorszy był wątek z Silas'em i Amarą.

ocenił(a) serial na 8
toffifee17

Dokładnie.
jak zobaczyłam trzecią Elenę tfu znaczy Tamarę, to az się za głowę złapałam.dobrze, że juz po niej ;-)

ale ostatni odcinek? nie dość, że dużo Arona ( a jest na co popatrzeć :D), to jeszcze te retrospekcje z przeszłości, tortury, emocje - zajebisty odcinek :) od czwartej serii chyba żaden mi tak szybko nie przeleciał jak s05e09 ;-)

karinka101

widzę, że komuś się związek Eleny i Damona nie podoba, haha a tak wszyscy chcieli :P
Ja ten serial oglądam tylko z sentymentu, bo w sumie był to pierwszy serial o wampirach który zacząłem oglądać. Chociaż ostatni odcinek był dość interesujący.

ocenił(a) serial na 6
KomputeromaniaK

Damon niesamowicie sie zmienił przy elenie, to już nie ta sama mega ciekawa postać z sezonu 1-ego czy 2-ego. Szczerze mówiąc to ja ten serial w tej chwili oglądam tylko dla katheriny i z... przyzwyczajenia. przykre...

KomputeromaniaK

No bo "Stelena to nuda, dno, bla bla bla - a jak bedzie z Damonem to bedzie ogien, pasja i w ogóle bedą iskry leciec" - takie hejty lecialy na SE od praktycznie samego początku - a przynajmniej od 2 sezonu, gdzie DE nabierala tempa - a teraz Delena wygląda jak jakis kiepski zart. No ale chcieli to mają. Ja tam i tak uwazam ze Stef wyszed na tym obronną ręką - Elka niszczy postacie i wysysa zycie + Kath jest 100 x lepsza :d

robb264

W sumie to ja też Kat lubię bardzo, ciekawa postać :>

ocenił(a) serial na 8
robb264

Myślę że nie to psuje Damona że jest z Eleną, tylko zły scenariusz. Elena i Damon mieli super chemię i mogliby ją mieć dalej ale w obecnym sezonie wszystkie relacje miedzy postaciami sa niesamowicie płytkie. Najlepiej się ma Kath i Stefan bo ten pairing teraz próbujuą spiknąc więc ten pairing dostaje jakieś sceny razem wszystkie inne postaci niby sa przyjaciółmi/kochankami a nie ma pomiedzy nimi żadnych relacji.

użytkownik usunięty
karinka101

a dla mnie 4 sezon był gorszy - nie licząc wszystkich scen Pierwotnych :) że TO staje się lepsza to się zgadzam.

Plusy 5 sezonu:
Będę inna - Silas i Amara to najlepsze postacie w tym sezonie, dobrze, że nie byli jednak bardzo dlugo - bo 2 chodzących Stefanów i 3 Eleny to przesada, ale jako krótki wątek - bardzo fajnie. Tym bardziej, że Elena/Katherine i Amara to zupełnie inne światy, a Silas i Stefan - też dwie inne zupełnie postacie. Silas i jego wszystkie sceny były genialne, szczególnie jak czekał na autobus "I love love.." + pożegnalna scena Silasa i Amary też genialna, chemia niesamowita.

Stefan i Katherine - genialne ich sceny, mega za nimi tęskniłam:)

Eksperymenty na vamp mi się nie podobają, ale fakt, że Damon dostał własny wątek jest super + retrospekcje były genialne i ten cały Enzo, który przeżył :)



Minusy 5 serii:

Nie podoba mi sie związek Damona i Eleny. Uwielbiałam i jedną i drugą postać, ale teraz - Damon przy Elenie jest zupelnie inny, klucha, stracił w ogóle własnego siebie. A Elena? najlepszy gif pokazujący jak ona się zmieniła -
http://magicalice.tumblr.com/post/69413957316
Dla mnie Eleny nie ma, to jest jakaś inna postać.

Caroline jest też straszna w tym sezonie, chociaż ogółem to ona i Klaus były moje ulubione postacie.
Brak pierwotnych. Bonnie jako "the other side".

ocenił(a) serial na 7
karinka101

Jak Elena zacznie mówić dwa razy więcej kocham cie w jednym odcinku to zabraknie miejsca na dialogi a tak lubiłem ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones