PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646514}
3,1 9 688
ocen
3,1 10 1 9688
Pamiętniki z wakacji
powrót do forum serialu Pamiętniki z wakacji

Niestety,ale wolalem poprzednia wersje,ciekawiej bylo jak byly 2 watki w 1 odcinku

bucak

ja wcześniej chciałem żeby nie robili już dalej, myślałem że to koniec skoro od 2013 nic nowego nie było.
przeczuwałem że jak to po latach ruszą to już nie będzie to samo, no i się potwierdziło.
najgorzej że 1 odcinek to 1 wątek, w zasadzie samo to zaważyło. Gdyby robili 2 wątki na 3-4 odcinki to mogło być jak dawniej, wcześniej czasu starczało nawet na pokazywanie widoków z muzyką co chwilę, a teraz w 40 minut chwila moment i już koniec.
poza tym wydaje mi się że polsat traktuje to jako zapychacz, bo premiera w tv jest raz w tygodniu w środę o 22, a kiedyś było w weekendy o 18, samo to daje do myślenia. No trudno.
A w ogóle zdziwiło mnie to że gość co w 1 sezonie zrobił kupę do bidetu powrócił w 4 sezonie jako nowa postać (odc 53).

użytkownik usunięty
bucak

Dla mnie już 3 sezon był gorszy od dwóch poprzednich. To już nie to samo co odcinek z tym 30 letnim prawiczkiem albo przyjechały te 3 przyjaciółki i jedna z nich podrywała nauczyciela xD Albo 3 rolnicy w drugim sezonie to są moje ulubione odcinki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones