PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646514}
3,1 9 689
ocen
3,1 10 1 9689
Pamiętniki z wakacji
powrót do forum serialu Pamiętniki z wakacji

tak beznadziejne, że aż śmieszne. :D
nie oglądam, ale jeśli czasem włącze i zobacze, to ubaw po pachy gwarantowany!! :D:D

ocenił(a) serial na 10
kasik2503

zgadzam się w stu procentach.! :]

kasik2503

Twórcą tego programu przez przez przypadek udało się nakręcić najlepszą polską komedię ostatnich czasów. Mięsny jeż jest po prostu rozbrajający, a dziewczyna tańcząca na plaży wymiata. Nie lubię takich polskich wypocin, ale ten serial jest bardzo zabawny.

ebert

hmmm... nie powiedziałabym, że to najlepsza komedia ostatnich czasów, ale... co do reszty zgadzam się. :D

kasik2503

i tak nie nakręcą nic lepszego... Polskie kino schodzi na psy... Nie to co Sami swoi, czy 4-rej pancerni i pies ...

emil12305

Akurat "Czterej..." mnie specjalnie nie zachwycili, natomiast "Sami swoi" czy inne filmy z typowego, starego kina - taaak, to było coś. Prawdziwa komedia, przy której człowiek naprawde się pośmiał i to nie raz, nie dwa. To jest coś nieśmiertelnego :) Może nie nakręcą, ale ja mam wciąż nadzieje, że jeszcze kiedyś zrobimy hit, przy którym moje prawnuki będą się zalewać łzami (ze śmiechu oczywiście).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones