PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673917}

Pan Selfridge

Mr. Selfridge
7,5 1 140
ocen
7,5 10 1 1140
Pan Selfridge
powrót do forum serialu Pan Selfridge

W drugim odcinku akcja się bardziej rozkręca. Wątki z pierwszego sezonu znajdują kontynuację i pojawia się już wyraźnie kwestia wojny, zagrożeń z nią związanych i pośrednio przez to związków zawodowych (honorowe zachowanie syn Sefridge'a się na plus). Dobrze, że scenarzyści poszli w tę stronę i nie skupiają się tak mocno na lejtmotywie romantycznym.
Sam Selfridge w końcu odprawia kochanki z kwitkiem i zaczyna walczyć o żonę, choć wydaje mi się, iż jeszcze mu się one czkawka odbiją. Widać ponownie, jak jest samotny. Gorzej, że Rose już tak nie zależy na ratowaniu małżeństwa. Ale za to inwestycja w klub (spelunę?) pozwala myśleć, że nie wybierze się za szybko do USA.
Grove - w ogóle nie dziwi mnie, że ojcostwo go przerasta.
Lady Mae Loxley - uciera nosa mężowi, podoba mi się jej kreacja.
Ciekawi mnie, czy Victor powalczy Agnes Towler. Ta zaś bierze na siebie za dużo zadań, brak jej asertywności i praca zaczyna ją przerastać, a do tego boks z następcą Henri'ego Leclair'a jej nie służy. I a propos - ucieszyłem się, że Henri Leclair wraca. Gość z klasą. Dobre mu dialogi pisali.
No i Crabb jak zawsze zakłopotany, jak zawsze w formie.

ocenił(a) serial na 6
irridium

Grove pewnie jeszcze bardziej zgorzknieje. Lady Mae trochę mi szkoda, ale trzyma babka fason mimo wszystko. Trochę ten przeskok czasowy między sezonami jest za duży, moim zdaniem, ale chyba powoli wszystko się wyprostuje. Rose sprawia wrażenie rozsypanej, mimo zachowywania pozorów, ciekawe jak rozwinie się jej przyjaźń z panią spelunową? Mam nadzieję, że straci pieniądze. Wydaje mi się, że Henri na chwilę odsunie Victora na drugi plan.

ocenił(a) serial na 6
irridium

A jak się Wam podoba Lord Loxley?
Nieobecny w 1 sezonie,wyobrażałam go sobie jako postarzałego angola zajmującego się głównie polowaniem a tu skurczybyk.

as_kontakt

Lady Mae dali naprawdę ciekawy wątek. Wyobrażaliśmy ją sobie jako taką "zimną su**" i fakt, jest taka, ale mąż stopniowo ją przytłacza... Ciekawa jestem, czy jakoś się wybroni, zatrzyma pieniądze i nadal będzie cieszyć się wolnością w innym miejscu niż on, czy Loxley pozbawi ja wszystkich pieniędzy, bo przecież tym jej grozi..
Agnes mnie strasznie wkurza. Zaczęła to robić w połowie pierwszego sezonu, a teraz ze zdwojoną siłą. Victora mi szkoda, niech sobie znajdzie lepszą kandydatkę na partnerkę.
Henry jakoś zawsze był mi obojętny, więc nie ma dla mnie znaczenia, czy wraca czy nie.
Pomysł Rose co do zainwestowania w ten dziwny klub niezbyt trafiony.. Ciekawe co z tego wyniknie.
No i wojna... zbliża się wielkimi krokami..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones