PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673917}

Pan Selfridge

Mr. Selfridge
7,5 1 139
ocen
7,5 10 1 1139
Pan Selfridge
powrót do forum serialu Pan Selfridge

na podstawie powieści Zoli długo czasu minęło, zanim zdecydowałam się obejrzeć film o podobnej tematyce. I nie ukrywam serial jest świetny począwszy od aktoròw pierwszoplanowych, po kostiumy, scenerię, reżyserię, fabułę. Za najbardziej udany uważam sezon pierwszy, drugi i trzeci niosą wątki intrygi, kryminału, czwarty zaś jest najbardziej nostalgiczny i zarazem tragiczny pokazuje upadek Selfridge’a. Szperając po necie dotarłam do informacji, potwierdzających, iż ta charyzmatyczna i barwna postać przegrała ze swoimi słabościami kobietami i zamiłowaniem do hazardu. Aż wierzyć się nie chce, że inteligentny Selfridge padł ofiarą głupiutkich i pustych lalek Dolly sisters. Wracając do filmu - wcale mi nie przeszkadzało, a nawet cieszę się, że pewne daty odnośnie zdarzeń przesunięto (wcześniej, niż w rzeczywistości) i troszkę odmłodzono postacie. Pod koniec filmu główny bohater zgodnie ze statystyką powinien mieć 71 lat, jak dla mnie wygląda na przynajmniej 10 lat mniej ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones