PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95837}

Pan wzywał, Milordzie?

You Rang, M'lord?
7,7 3 569
ocen
7,7 10 1 3569
Pan wzywał, Milordzie
powrót do forum serialu Pan wzywał, Milordzie?

1. Czarna Żmija
2. Allo Allo
3. Cienka Niebieska Linia
4. Święty
5. Latający Cyrk Month Phytona
6. Mr.Bean
7. Hotel Zaciesze
8. Co Ludzie Powiedzą
9. Benny Hill
10.Pan wzywał, Milordzie?

polishserial

nie wspomniałeś o kilku lepszych serialach "Moja rodzinka" "Mój bohater" czy "Tylko głupcy i konie"... pozycja 3 jest słaba...pozycja 8 przewidywalna że aż nudna wystarczy oglądnąć trzy odcinki bo reszta jest niemalże bez zmian... wedlug mnie najlepsze bez wyróżniania kolejności

Czarna Żmija
Allo Allo
Hotel zacisze
Moja rodzinka
Mój bohater

ocenił(a) serial na 8
polishserial

1.Co ludzie powiedzą
2.Allo Allo
3..Mr.Beam
4.Pan wzywał milordzie
5.Benny Hill
Co do Latającego Cyrku Monthy Phytona to uważam to za totalnego gniota nie podoba mi się ich humor

giovanni50

1. Pan wzywal Milordzie
1. Allo Allo
1. Czarna Zmija
1. Cienka niebieska linia
2. Hotel Zacisze

:D

ocenił(a) serial na 9
polishserial

Czarna Żmija to numer jeden, zgadzam się, ale gdzie Liga Dżentelmenów??? to absolutny numer dwa!!! nr 3 jak dla mnie Co ludzie powiedzą:)

ocenił(a) serial na 10
marajka

'Allo 'Allo!
Co Ludzie Powiedzą?
Pan wzywał, Milordzie?
Absolutnie Fantastyczne
Ojciec Ted
Randall I Duch Hopkirka
Hotel Zacisze
Najgorszy Tydzień Mojego Życia

ocenił(a) serial na 9
nikah

a Mala Brytania?

ocenił(a) serial na 10
Sandport

No i Liga dżentelmenów, Tylko głupcy i konie oraz Najgorszy tydzień mojego życia.

ocenił(a) serial na 9
marajka

i pan wzywał milordzie na równi - miejsce trzecie albo i lepszy niż co ludzie ... w zależności od dnia

ocenił(a) serial na 8
polishserial

1."Are you being served?"
2."Hotel Zacisze"
3."Co ludzie powiedza."
4."Allo'Allo"
5."Mr.Bean"
6."Pan wzywal Milordzie?"
7."Moja rodzinka"
8."Gavin and Stacey"
9."Benny Hill"
10."Mala Brytania"

użytkownik usunięty
polishserial

Z tych, co to wnikliwie oglądałem:


1. Monty Python
długo, długo nic............................................................................. ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ..................................
2. Mr Bean.
3. Pan wzywał milordzie?
4. Hotel zacisze.
5. Allo Allo
6. Benny Hill.

polishserial

Polecam IT Crowd!
1. Monthy Python
2. Technicy magicy
3. Czarna Żmija
4. Mr. Bean
5. Benny Hill

Jura_stanley

6. Allo allo

Jura_stanley

Wreszcie Jura_stanley (ach, Ireksamb również) przerwał moje zniecierpliwienie, bo ze smutkiem śledziłem dalsze miejsca Monty Pythona. Tej serii zawsze bym dawał pierwsze miejsce, choć... teraz przyszła mi myśl, że tak jak to często w świecie sztuki bywa, nie ma hierarchii miejsc, raczej powinna być grupa zwycięzców, ponieważ sa różne typy humoru, czy raczej odmiany w ramach brytyjskiego, świetnego, humoru. Dlatego, po namyśle: nie widzę już cyfr, widze wszystko obok siebie... no... z wskazaniem na Monty Pythona. Aha, i dodam goryczkę: z upływem czasu blaknie mi Benny Hill, zbyt farsowy i płytki to humor, choć wiem, że on stylizuje swoje występy na przedwojenne slapstickowe komedie. Trzeba by poprzebierać w Benny'm Hillu, by wyłonić perły, np. słynną scenę, gdy rozbiera się z ubrania, "skóry", aż do dekompozycji własnego szkieletu, przejawiając zwłaszcza w tym ostatnim etapie pewną wstydliwość.

Wydmin

Moja hierarchia:
grupa najlepszych: Monty Python, Allo allo, Pan wzywał, milordzie? (być może w tej grupie, za mało serial na razie znam), Mała Brytania, Czarna Żmija;
grupa mniej najlepszych: Co ludzie powiedzą, Hotel Zacisze (duże stężenie humoru sytuacyjnego, za mało innego), Jaś Fasola;
nierówny poziom, acz rzecz godna zauważenia: Benny Hill

ocenił(a) serial na 7
polishserial

1-Hotel zacisze 10/10
2-Jaś fasola 10/10
3-Latający cyrk Monty pythona 8/10
4-Benny hill 6/10
5-Allo allo 6/10
6-Co ludzie powiedzą 3/10
Pan wzywał milordzie nie oglądałem ale mam zamiar

ocenił(a) serial na 7
MygyBulla

you rang m lord 9/10 :D

MygyBulla

"Co ludzie powiedzą" też powinieneś sobie odświeżyć 3/10, serio? No nie, zasługują na więcej ;)

ocenił(a) serial na 7
arakus95

Akurat odświeżyłem sobie niedawno, bo przypomniało mi się jak przeczytałem, że mają kontynuacje robić, w zasadzie w każdym odcinku te same 5-10 żartów, wszystkie udane, ale ile można oglądać to samo ? No i denerwuje mnie Patricia Routledge, uwielbiam satyry, tutaj świetnie prześmiano ten typ ludzi, ale niestety ani pod względem fabularny, ani humorystycznym mi się nie podoba.

MygyBulla

xD dawno, dawno temu za górami, za lasami, za siedmioma rzekami ktoś mądrzejszy od nas powiedział, że o gustach i guścikach się nie dyskutuje tak więc poprzestańmy na tym ;)
Pozdrawiam.

polishserial

"Allo allo" brytyjskie?... moje życie już nigdy nie będzie takie samo xD

arakus95

a jakie ? chińskie ?

walkirium

no coś ty? koreańskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones