PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95837}

Pan wzywał, Milordzie?

You Rang, M'lord?
7,7 3 569
ocen
7,7 10 1 3569
Pan wzywał, Milordzie
powrót do forum serialu Pan wzywał, Milordzie?

TVP Kultura puszczała ostatnio ten serial, więc oczywiście musieli pousuwać wszelkie wstawki tego serialu na cda, daylimotion. I co? Puścili dwa sezony, zaczął się nowy rok i ... puszczają inny serial w niedzielny poranek. Na szczęście ostało się na gryzonium, więc jak ktoś ma zamiar obejrzeć to lepiej się pospieszyć, bo TVP może znowu coś odwalić..

_Bunuel_

Na TVP Kultura chociaż wyemitował dwa sezony.

Natomiast TV Puls zacznie od 3 sezonu i to o 6 rano, później się dziwą że im oglądalność spada ;)

buterfly

no ja oglądam zawsze całe seriale odcinek po odcinku, więc bym sie zdenerwował gdybym oglądał na TVP Kultura i by zaprzestali emisji. na szczęście już obejrzałem cały serial ze źródła podanego wyżej.

fakt, TV Puls puszcza od trzeciego sezonu. pierwszy odcinek za tydzień w sobotę o 6:00. haha. powodzenia

_Bunuel_

Tak wracając to od pewnego czasu leci na Zoom TV - Widać coś ostatnio go polubili różne stacje ;)

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Czy kiedyś któraś ze stacji wpadnie na pomysł powtórzenie emisji "STACYJKA HATLEY" z aktorami z Milorda :( ???

nikah

A może m powiedzieć z którego to roku serial bo nie za bardzo wiem o jaki serial chodzi :)

nikah

A okej nie zauważyłem pełnego tytułu :) - Fakt wiele brytyjskich komediowych seriali niestety omija ):

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Kiedyś emitowano w tvp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones