PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95837}

Pan wzywał, Milordzie?

You Rang, M'lord?
7,7 3 568
ocen
7,7 10 1 3568
Pan wzywał, Milordzie
powrót do forum serialu Pan wzywał, Milordzie?

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 8

Wasza ulubiona postać? Ja najbardziej lubię Henry'ego -wszyscy go nie szanują, a on jest taki usłużny i pomysłowy ;)

Naija1

Ja też uwielbiam Henry'ego! To jedna z najzabawniejszych postaci serialu. Jednak moja ulubiona postac to wredna panna Poppy. Są takie chwile, kiedy, jak chyba wszyscy domownicy, mam ochotę dac jej po głowie, żeby się opamiętała, ale te jej wszystkie złośliwości są chyba w niej najśmieszniejsze ;)

ocenił(a) serial na 10
peggy96248

cięzko wybrac ulubioną osobe wszystkie są specyficzne i róznią sie od siebie diametralnie ,ale z rodzinki arysrokratów wybrałbył czcigodnego Teddiego bo to on miał na punkcie pokoówek to przechodziło moje oczekiwania i te jego zarty hehe
a ze słuzby
to Ivy pokjówka córka Alfa ta jej prostota raziła po oczach fajna smieszna dziopka choc mało rozgarnięta ale sobie radziła /

ocenił(a) serial na 10
Naija1

Henry i Mabel i ich cięte boskie riposty. Mistrzostwo świata.


ocenił(a) serial na 10
kejtnova

Każda z postaci jest tak charakterystyczna, zabawna i idealnie dopasowana do pozostałych, że aż trudno wybrać. Chyba jednak służba jest najzabawniejsza. Alf Stokes - szef całej służby w rezydencji i ta jego chciwość w oczkach :-) Przystojny James Twelvetrees, uczciwa i uczynna Ivy Teasdale, prześmieszna Mabel, która zawsze przy posiłku innych członków służby wypowiada zdanie: "Nie pamiętam jak dawno jadłam..."

ocenił(a) serial na 9
Naija1

wszystkie postaci są tak fajne, że trudno wybrać... zaczynając od końca - najmniej lubię panią Lipton. a tak ogólnie to cała służba jest super - najśmieszniejsze riposty ma chyba jednak Henry, alei naiwne teksty Ivy powalają :) z arystokratów najzabawniejsza chyba Lavender i Teddy

marajka

Mabel i jej miłość do Pani Lipton. Ciekawa jest również Cissy....

ocenił(a) serial na 8
Naija1

Alf Stones i Mabel

ocenił(a) serial na 8
Naija1

Na prawdę trudno wybrać 1 postać, wszystkie są wyraziste i bezbłednie się uzupełniają. Ale ja bym wyróżniła:

Arystokracja:
- Teddy,
- Lady Lavender
Służba:
- Mabel,
- Ivy,
- Henry

Naija1

Stokes moim zdaniem jest najlepszy, świetna rola Paula Shana.

ocenił(a) serial na 9
pp807

tez fakt - Stokes jest swietny

marajka

przypomniałaś mi Przybyszy z Matplanety dzięki nigdy nie wiedziałem jak to się nazywa:-)

ocenił(a) serial na 9
pp807

???

marajka

w twoich ocenionych serialach zobaczyłem jeszcze powinien być "Piątek z Pankracym"

pp807

do ocenienia

ocenił(a) serial na 10
pp807

Alf Stokes

ocenił(a) serial na 7
Naija1

Absolutnie Mabel!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones