PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004413}

Pani sprzątająca

The Cleaning Lady
6,4 868
ocen
6,4 10 1 868
Pani sprzątająca
powrót do forum serialu Pani sprzątająca

Media podały, że w wieku 42 lat zmarł Adan Canto. Aktor cierpiał na raka i praktycznie do końca utrzymywał chorobę w tajemnicy przed opinią publiczną.

ocenił(a) serial na 10
Lili89

Wielka strata. Pewnie 3 sezonu nie będzie. Widać zapowiadali, ale nie wiadomo czy zdążyli nakręcić. Podobał mi się w tym serialu, świetnie zagrał.

ewelina_m

Zgadzam się, obserwuje jego konto na instagramie i gdy wyskoczyła mi informacja o śmierci to byłam w szoku. Szkoda i jego i jego rodziny. Ale dosłownie dwa dni przed jego śmiercią widziałam na instagramie informację, że premiera 3 sezonu będzie 5 marca. Zastanawia mnie tylko, czy Adan w ogóle był w stanie zagrać w 3 sezonie, bo od 2022 roku była cisza i w jego filmografii i w mediach społecznościowych, a podejrzewam, że mógł nie być na siłach żeby pracować walcząc z tym dziadostwem. Jeżeli ma go nie być to nie widzę sensu, żeby w ogóle tworzyć kolejny sezon po takiej przerwie, bo o ile pamiętam, w drugim całkiem nieźle pozamykali wątki.

ocenił(a) serial na 10
Lili89

Może nakręcili trzeci sezon jeszcze z nim, albo już bez niego. Tylko co to za serial bez niego :) Pamiętam jak dodawał pikanterii serialowi, to było coś :)

ewelina_m

No dokładnie, ale przekonamy się 5 marca jak sytuacja wygląda.

ocenił(a) serial na 10
Lili89

Czyli jest, właśnie obejrzałam 3 odcinki, czekam na czwarty i rozwiązali to tak, że jego po prostu nie ma, zaginął i pewnie cały sezon będą go szukać, tak to wykombinowali. Serial bez niego, to już nie to samo :(

ocenił(a) serial na 6
ewelina_m

W serialu go uśmiercili, w 6odc. twarz już zmieniona komputerowo, przynajmniej tak mi się wydaje. Szkoda bardzo, młody utalentowany człowiek

ocenił(a) serial na 10
BlueEyeS15

Tak, oglądam na bieżąco. Też tak myślę, że komputerowo go zrobili. Szkoda, młody był, fajny aktor. W sumie zastąpili go tym drugim, też przystojnym i też jakby miał na nią oko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones