PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573891}

Para królów

Pair of Kings
6,0 3 597
ocen
6,0 10 1 3597
Para królów
powrót do forum serialu Para królów
Scatebra123

Nie, bo na końcu umrą na rana odbytu

ocenił(a) serial na 6
crazy_race

aha to dzięki :) od razu mi się wszystko wyjaśniło ;P

ocenił(a) serial na 10
Scatebra123

Nie zakochali się w sobie.

davkofilmy

Czyli to sie ni skonczy jak kazda dobra bajka dla dzieci czyli bycie razem i tak dalej

ocenił(a) serial na 6
Scatebra123

dziś był taki odcinek co brady chciał się z nią umówić i jej o tym powiedział w sumie to się nie zgodziła ale jakaś taka dziwna relacja między nimi panuje że sądzę że jeszcze jakiś 1 sezon i będą razem .

ocenił(a) serial na 10
Scatebra123

Chyba niestety nie, ponieważ Mitchel(Brady) odchodzi z serialu :/ 3 sezon będzie już bez niego... Oglądałam to głównie z powodu Brady'ego i Mikayli, więc jak dla mnie ten serial straci sens...

ocenił(a) serial na 7
Moniska7

Kolejny news: Kelsey Chow (czyli właśnie serialowa Mikeyla) też podobno odchodzi. Ma zagrać w jakimś innym serialu.
http://www.filmweb.pl/news/Porzuca+%22Par%C4%99+kr%C3%B3l%C3%B3w%22+dla+niezale% C5%BCnej+produkcji-83251

Lola140392

Załamaliście mnie.Kelsey i Mitchel odchodzą?!Załamie się...Ja się jeszcze pozbierać po tym że Mitchel odchodzi!A że Kelsey to jeszcze gorzej...

Moniska7

Ja od trzeciego sezonu koncze z dalszym oglądaniem. Po pierwsze nie cierpie tego Boza, po drugie bez Bradyego to juz nie para królów tylko król i debil a po trzecie to totalnie zepsuł i tym serial i juz lepiej by było gdyby nie kontynuowali serialu po drugim sezonie.

Scatebra123

w finale 2 sezonu ona go pocałuje

ocenił(a) serial na 8
kikon321

Mikeyla mnie wkurza, nie wiem czemu. ale kocham tych dwóch idiotów :D

Scatebra123

nie wiem ale chyba nie

użytkownik usunięty
Scatebra123

Podobno aktorzy grający ten dwie postacie odchodzą z obsady. Dlatego dałbym w finale sezonu, żeby się w końcu spiknęli i pojechali ułożyć sobie życie zupełnie gdzie indziej. To by się trzymało kupy.

Nie w trzeciej serii nie ma tylko brady'ego a mikeyla jest

ocenił(a) serial na 7
kikon321

Tak, Mikeyla jednak jest, ale jak dla mnie 3 sezon to już nie będzie to samo. Nawet w Stanach, przez to że Mitchell odszedł z obsady, oglądalność "Pary królów" dramatycznie spadła i jeśli tak dalej będzie to serial zdejmą... Ludzie po prostu nie mogą się pogodzić że Mitchella już nie ma. Szkoda że nie dali szansy Adamowi Hicksowi który gra zaginionego brata królów i jest zamiast króla Brady'ego. A swoją drogą, scena w której Brady zostawia list Boomer'owi i wymyka się nocą z zamku jest głupia i bezsensowna. Sprytnie nie pokazali twarzy Brady'ego, bo to przecież nie był Mitchell.

ocenił(a) serial na 9
Lola140392

Dlaczego Mitchell odchodzi z serialu ?

ocenił(a) serial na 7
Pysio674

Mitchell już odszedł. Wytwórnia Disney'a rozwiązała jego umowę ponieważ chłopaczyna prowadził samochód pod wpływem alkoholu... Przecież wytwórnia bajek i serialów dla dzieci nie może sobie pozwolić na to, by ktoś taki u nich grał, żeby niby nie demoralizował dzieci :) To tyle co wiem na ten temat...

Lola140392

on sam zdecydował odejść , bo jakoś miley curys nie wyrzucili

ocenił(a) serial na 7
matiwww2

Ale dopóki Miley grała w Hannie nie robiła jeszcze żadnych problemów, tzn. nie miała konfliktów z prawem, a Mitchell tak...

Lola140392

Ciekawe czy dalej będzie użyczać głosu Jeremiaszowi w oryginalnej wersji Fineasza i Ferba

kikon321

głosu będzie użyczał Jeremiaszowi

Lola140392

miała jest wiele zdjęć

ocenił(a) serial na 7
matiwww2

Chodzi ci o rozbierane fotki, a mnie chodzi o konflikt z prawem. Vanessa Hudgens też miała rozbierane fotki ale nie wywalili jej z obsady HSM. Chyba że chodzi ci o palenie skrętów, ale to było już po Hannie przecież

Lola140392

Vanessie z tego co tam kiedyś czytałam za jej wybryk obcięli gażę do 1 mln.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones