PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810632}

Paradise PD

7,0 16 781
ocen
7,0 10 1 16781
Paradise PD
powrót do forum serialu Paradise PD

Trzeci sezon kompletnie mnie nie bawi. Ciągle tylko zoofilia, gejostwo, masturbacja itp. Do tego ta chamska lewacka propaganda w 4. odcinku. Czy to odcinek sponsorowany przez Clintonową? Na początku 3. sezonu ohydny i nieśmieszny wątek z wrzodem. Dno. Dwa pierwsze sezony obejdą, ale trzeci jest żałosny. Szkoda czasu. Mr Pickles lepszy.

radziu84

Dokładnie! Coraz gorzej...

ocenił(a) serial na 5
radziu84

też odpuściłem po tym wrzodzie

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

no nie wiem, moim zdaniem trzeci sezon jest najlepszy bo poziom absurdu wybił poza skale. Rozumiem że nie siadł, ale trzeba mieć odpowiednie podejście. Mi na przykład podobał się bardzo. Jest totalnie odklejony i to jest to czego oczekiwałem od tego serialu. Większość akcji jest tak zakręcona, że jeśli wymyślono to bez żadnych wspomagaczy to chylę czoła za wyobraźnię. Najważniejsze, w mojej opinii jest to, że serial jest tak maksymalnie niepoprawny. Rozumiem że nie każdemu siadło, ale już drugi sezon pokazał w jakim kierunku to zmierza więc dla mnie idealna kontynuacja, szczególnie jak ogląda się w oryginale, a nie dubbing, chociaż trzeba pochwalić polską ekipę bo starali się jak mogli i w miarę dobrze oddali ducha oryginału

ocenił(a) serial na 7
cienciala

Mi też trzeci serial najbardziej przypadł do gustu xd a to przez to, że tymi po*ebanymi akcjami stworzył klimat najbardziej przypominający ten znany z Brickleberry.

kamil665544

Ja jakoś się przemogłem i obejrzalem trzeci sezon do końca. Bodaj ósmy odcinek parę razy mocno mnie rozbawił. Późniejsze odcinki nie były już tak dobre jak ten, ale i tak dużo lepsze niż pierwszych 7 odcinków tego sezonu. Zupełnie jakby ktoś inny pisał scenariusz do drugiej części sezonu albo jakby scenarzysta odstawił jakieś środki...

ocenił(a) serial na 6
radziu84

Właśnie obejrzałem 4 odcinek i chciałem zobaczyć co filmwebowicze o tym piszą...do końca odcinka łudziłem się, że będzie jakiś żart o murzyńskich strzelaninach...

Lothbrok86

Żarty polityczne są w porządku, o ile żartuje się ze wszystko opcji politycznych, a nie tylko z jednej z nich, bo to śmierdzi propagandą. Idealnym przykładem kreskówki równo jadącej po wszystkich jest South Park. Tam np. śmiali się nie tylko z Trumpa, ale też i z Clintonowej, którą nazwali "kanapką z klocem"... Wyśmiewają też rednecków jednocześnie nabijając się z poprawności politycznej itd. Taka właśnie powinna być dobra satyra. Wyśmiewać głupotę oraz absurdalne zachowania wszystkich, a nie tylko tych, których nie lubi twórca czy producent serialu.

ocenił(a) serial na 5
radziu84

Jestem na pierwszym sezonie i już w trzecim odcinku wyśmiali znana dziennikarkę Rachel Maddow i związki Trumpa z Rosją. Do tego w cisną na równi z Black Lives Matter i Blue Lives Matter. No, ale jeden odcinek niezgodny z Twoimi poglądami (jeszcze go nie widziałem) i już łeee propaganda sponsorowana przez Clintonową. Typowe. No ale czego się spodziewać po ludziach, którzy używają wytrychów słownych jak "lewactwo" xD

radziu84

Trzeci sezon to porażka... żarty są żałosne, wręcz obrzydliwe, śmianie się z g*wna bądź grubasa jest no cóż, kiepski. Nie mam pojęcia dlaczego dobry Bricklebbery zostały zdjęte, a to zostało. Pierwszy sezon jeszcze jakoś się trzyma, później jest drastycznie gorzej. Trzeci sezon ocena 2 może 3. Mam nadzieję, że czwartego nie będzie, a w zamian dostaniemy coś zupełnie nowego.

radziu84

jeszcze nie znalazł się się człowiek co by dogodził polaczkowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones