PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862554}
5,7 650
ocen
5,7 10 1 650
Paranormal
powrót do forum serialu Paranormal

Średni

ocenił(a) serial na 7

Serial średni ale obejrzałam bez bólu. Na plus klimat i muzyka.. jeszcze jedno, wzruszyła  mnie ostatnia scena 1 odcinka i wiersz.. Do tego stopnia, że przewijałam tę scenę kilka razy a wiersz zapisałam: 
   Nigdy nie przestane cię kochać  
 Gwiazdy tlić się przestaną   
Świat zamilknie  
 Planety skruszeją, słońce zamrze 
  Księżyc blask zatraci  
 Wszystek wód wyschnie 
  A ja sercem się stanę z pamięcią zwietrzałą Niezdolny wyszeptać Twe imię  
 Gdy serce po raz ostatni zabije   
Dopiero wtedy przestanę.   
Dopiero wtedy.

ocenił(a) serial na 6
masachiko

Dawno nie widziałem tak klimatycznego serialu. Gdyby tylko jeszcze fabuła szła w parze z klimatem...

masachiko

Wiersz napisał autor powieści na podstawie, których jest serial, Ahmed Khaled Tawfik.
W wersji ang. w pierwszym wersie na końcu dodane jest imię Maggie.

Co ciekawe ten serial na IMDb ma ocenę 8,7/10 przy 52 tysiącach głosów ;)

ocenił(a) serial na 7
masachiko

A mi się podobał, gdyby nie odcinek z pustynią i faraonem to byłby świetny. Wiadomo, że co inny kraj to inne spojrzenie i produkcja. Wystarczy obejrzeć w głębi lasu żeby zrozumieć o co mi chodzi. Myślę, że ludziom ciężko jest oglądać z powodu języka i klimatu. Mój chłopak np po 1 odcinku zwątpił. Znajomi z pracy stwierdzili, że nie da się tego oglądać przez sztuczne dialogi. Mi natomiast osobowość Rafata i dialogi nie przeszkadzały. Wręcz bym powiedziała, fajna miał rodzinę. Fajnie czytać komentarz ei wiedzieć że ktoś też oglądał i dał szansę :)

masachiko

też mnie ujęło, aż szukalam....

https://dinaalmahdy.com/2018/04/06/a-tribute-to-dr-ahmed-khaled-tawfik-the-godfa ther-of-egyptian-horror-fiction-en-ar/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones