PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 187
ocen
8,2 10 1 22187
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

Witam. Skończyłem jakiś czas temu The Office, który moim zdaniem jest arcydziełem ale miał jeden minus.... 1 sezon który zmęczyłem prawie na siłę. Potem od początku 2 wciągnął mnie niemiłosiernie i znajduje się w czołówce moich ulubionych seriali. Ostatnio sięgnąłem po Parki idąc za namową fanów the office i znajmych że jest tak samo świetne a może i nawet lepsze. Siadłem obejrzałem 6 pierwszych odcinków i.... meh. Zaśmiałem się może 2 razy podczas wszystkich odcinków i ogólnie cała konstrukcja wydaje mi się słabsza niż w The Office. I pytanie czy jest tak jak w przypadku Office że tylko pierwszy sezon jest słabszy, a reszta sezonów to majstersztyk jak o nim mówią ?

ocenił(a) serial na 10
Jokerek2

Dokładnie tak! To dwa moje ulubione seriale i do obu ciężko mi było się przekonać po 1 sezonie (do Parków wróciłam dopiero jakiś czas później i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu ;D). Serdecznie polecam nie zrażać się i oglądać dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones