PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 186
ocen
8,2 10 1 22186
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

zupełna, absolutna, tyle, że gorsza kopia. NBC odcina kupony, co akurat zważywszy na popularność orginału(bez obrazy Ricky;p) można zrozumieć. A tak wogóle nie jestem miłośnikiem documedy, więc moja ocena nie jest miarodajna;)

Groucho

Zaraz ksero. Jasne, podobieństwa jakieś tam są, bo gatunek jest ten sam, ale równie dobrze można by wziąć pod lupę dwa seriale kryminalne opierające się na zasadzie 1 odcinek = 1 sprawa do rozwiązania, i też mówić o kserze.

Uwielbiam amerykańską wersję The Office, dlatego z ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek tego serialu i powiem, że nie jestem rozczarowana. Z przyjemnością obejrzę następne odcinki, bo uważam że serial ma potencjał, wystarczy dać mu szansę na odcięcie się od "starszego brata" i rozwinięcie własnej fabuły.

ocenił(a) serial na 7
Groucho

Parks and Recreation to SPIN-OFF serialu The Office. Co znaczy tyle, że jest to prawie dokładnie to samo co The Office, ale z innymi postaciami. Tak jak Private Practice jest spin-offem Grey's Anatomy, a Angel był spin-offem Buffy.

ocenił(a) serial na 8
in_extremo

to MIAŁ być spin-off The Office.. ale ostatecznie zdecydowano, że będzie to zupełnie nowy serial, nie związany w żaden sposób z fabułą The Office i jego bohaterami.. seriale łączy tylko styl przedstawiania wydarzeń jako dokumentu.

Groucho

A tam zaraz kopia... Po prostu ta sama konwencja. Poza tym oba seriale to zupełnie inna historia. To tak jabyś powiedział, że "Rec" to kopia "Blair Witch Project".

ocenił(a) serial na 5
Groucho

serial The Office w ogóle mi nie podszedł. oglądnąłem jakiś pierwszy z brzegu odcinek i nawet nie dobrnąłem do końca. "Parki" różnią się m.in tym że są bardziej barwne i to w dosłownym znaczeniu. oglądając Biuro i jego blado-mdłą scenografie przypominały mi się fragmenty życia w których pracowałem w takich mało atrakcyjnych miejscach.. i jakoś mi nie było do śmiechu :] Obstawiam że nie jestem odosobniony w tym odczuciu dlatego twórcy serialu postanowili uciec z ponurego biurowca na amerykańską prowincję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones