PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 130
ocen
8,2 10 1 22130
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

Czy Wy też może mieliście takie myśli, że (zwłaszcza w sezonie 6) Leslie tak naprawdę jest straszną egoistką i osobą uwielbiającą kontrolować innych? Zawsze chce jak najlepiej dla swoich przyjaciół, czy nawet wszystkich mieszkańców Pawnee, USA ale tak naprawdę chce by kierowali oni swoim życiem tak, jak ona tego chce i dopiero wtedy jest zadowolona. Jako szef nie pozwalała przez większość serialu na własne inicjatywy, pomysły plany. Wszystko musiało być zgodnie z jej segregatorami i wyobrażeniami, a na zmiany, czy obiekcje reagowała wręcz agresją. Jest egoizm objawiał się... w pomaganiu innym, bo z widoku ludzi robiących to co ona chce i spełniających jej utopijną wizję grupki przyjaciół i społeczeństwa czerpała egoistyczną przyjemność. Wiem, że to serial komediowy ale takie jej cechy moim zdaniem przez twórców zostały pokazany jako niemal jednoznacznie pozytywne, a nie powinny. Byli już tacy ludzie, którzy myśleli, że wiedzą lepiej co jest dobre dla innych, a nazywali się Lenin i Hitler ;)

ocenił(a) serial na 7
Cameltoe

Wiem doskonale, że porównanie do Lenina i Hitlera jest nad wyrost ale chyba wiadomo o co mi chodzi. Być może w tym przypadku ludzie wychodzi dobrze na tym co Leslie im planowała i sterowała ale taki był styl serialu. W rzeczywistym życiu bardzo nie lubię takich ludzi i dlatego mnie to tak raziło.

Cameltoe

dobrze to pokazały odcinki, kiedy zerwała z Benem, bo kolidowało to z jej kandydowaniem. nawet nie chodzi o to, że chciała spełniać marzenia, ale to jak po tym traktowala Bena i mimo tego, że to z jej powodu musieli się rozstać, dalej chciała mieć Bena tylko dla siebie. ale zgadzam się zupełnie, jak się wyjdzie z tej idealnej bańki, którą stworzyli w serialu, to serio Leslie jest egoistyczna, mimo że też wiele robi dla miasta, obcych ludzi i swoich przyjaciół

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones