PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 187
ocen
8,2 10 1 22187
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

Taki słodki, że aż można się porzygać. Końcowe odcinki 6 sezonu oglądałem na kilka razy, gdybym obejrzał je w całości za jednym zamachem nie musiałbym słodzić herbaty przez miesiąc.
Serial prawdopodobnie wzorowany na The Office co można zauważyć już po pierwszym odcinku. Szkoda czasu porównywać, nie ta liga...
Irytujące postaci (zwłaszcza Leslie i April), jedyne warte zapamiętania to Chris, Andy, Ron (chociaż pod koniec też już to nie było to samo) i przez kilka pierwszy odcinków Tom.
Jestem na Nie.
Aha i główna postać - feminista z ultralewicowymi poglądami więc jeśli jesteś tęczowej armii (celowo z małej) to śmiało oglądaj.

użytkownik usunięty
KamilBTM

Skończyłem czytać na 'lewacko-feministyczny', postaraj się następnym razem trochę lepiej żołnierzu wyklęty xDDD

ocenił(a) serial na 4

xDDD
1 klasa gimnazjum czy już 2?

KamilBTM

Dzięki! Nie mogłeś zamieścić bardziej pozytywnej recenzji!
Zaraz zaczynam oglądać :*

ocenił(a) serial na 9
KamilBTM

Zachęcająca recenzja- w sumie tylko dzięki tobie wybrałem "Parks" zamiast "Modern Family" i jestem wdzięczny.

ocenił(a) serial na 4
CasperChase

Ale to już było...

ocenił(a) serial na 9
KamilBTM

I jest drugi raz...

KamilBTM

Seial słaby, wg Ciebie na 4, a potrzebowałeś aż 6 sezonów żeby się w tym upewnić?

ocenił(a) serial na 4
Gratek

Nie, jak już pisałem zdarzały się całkiem ciekawe momenty. Przed ostatnim sezonem byłem skłonny dać lepszą ocenę, ale ten ostatni sezon dobił mnie całkowicie. Nie jest to strona o dyskusji na temat polityki, dlatego nie chcę jej tutaj zaczynać. I dlatego również nie ciągnąłem komentarza mattajsen o "żołnierzu wyklętym" bo szkoda czasu na takich ludzi. Poziom dna.

KamilBTM

Zgodzę się, że 6 sezon bardzo słaby, ale w większości seriali zdarza słabszy okres i imho nie powinno to tak mocno ważyć na ocęnę. Bo 4 sugeruje gniota, a jednak skoro obejrzałeś całość/prawie całość, to domyślam się, że nie robiłeś tego z masochizmu :-)

ocenił(a) serial na 9
KamilBTM

Dzięki Tobie jestem już na trzecim sezonie - dzięki!

ocenił(a) serial na 4
Aeglos

Aha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones