PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 186
ocen
8,2 10 1 22186
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

NOWY SEZON

użytkownik usunięty

Jestem po pierwszych dwu odcinkach i mam mieszane uczucia. Leslie i Ron są arcywrogami, Andy ma program w telewizji, biznes Toma świetnie prosperuje, April ma wątpliwości co do tego czy wybrała dobry zawód, a Garry jest teraz Terrym.
Większość scenek wydaje mi się wymuszona, w tym tych gdzie Leslie mówi wprost do kamery. Gra April w porównaniu z poprzednimi sezonami jest zadziwiająco słaba. Zobaczymy, może się rozkręci. Przeczuwam oczywiście happyend.

użytkownik usunięty

strasznie dynamiczne były te dwa odcinki, w dodatku kręcone jakby na spięciu? Tammy jest totalną wiedźmą( przy okazji moją ulubioną postacią), a Jamm przy konfrontacji twarzą w twarz ot tak się z niej wyleczył? dla mnie to było za mało spektakularne rozpoczęcie, spodziewałam się czegoś mocniejszego :(

użytkownik usunięty

Jakby to z 'Jammy' zrobili dwa sezony/sezon temu to ok, ale teraz to już było 10 raz to samo, nawet się nie uśmiechnąłem. Boje się że to będzie xx odcinków na dennym poziomie i tym samym skreślą poprzednie sezony z mojej i innych pamięci i zostaną zapamiętani jako mdli i nieśmieszni:c

Btw. Tylko jedna odpowiedz na start nowego sezonu? Nikt juz nie ogląda Parks and rec? xD

Mam bardzo podobne odczucia do Twoich, wszystkie scenki i gagi wydają mi się mało śmieszne i wymuszone. Uśmiecham się chyba jedynie dzięki Andy'emu. Niestety, chyba tylko ta postać nie straciła nic ze swojego uroku.
Najkrócej mogłabym opisać swoje odczucia względem serialu w taki oto sposób: mam wrażenie, że wszyscy bohaterowie zachowują się, jakby mieszkali w Eagleton... :(

użytkownik usunięty
elfka77

Dobre podsumowanie xd Oglądaj dalej, po pierwszych dwu słabych odcinkach, następne są już bardzo dobre :3

ocenił(a) serial na 10

szczerze to poprzedni sezon chwilami trochę mnie już irytował (z tego co pamiętam to pod koniec oglądałem już trochę na siłę i ostatnie 3 odcinki sobie podarowałem- obejrzałem je dopiero teraz) ale ten, puki co, jest według mnie bardzo fajny. Trochę misz-maszu, ale w pozytywnym stylu. A ten wątek z arcywrogami to tak z przymrużeniem oka przecież jest- Leslie kłóci się "dla zasady" ;)
Ja jestem zadowolony.

Szkoda tylko, że nigdzie nie ma tłumaczenia bo niestety ale od czasu do czasu trafiam na jakieś zdanie gdzie ciężko jest mi ogarnąć o co chodzi... jak się trafi jakiś bardziej "egzotyczny" dla nas żart to nawet angielskie napisy nie ratują t_t

użytkownik usunięty
asasinxD

mógłbym robić napisy tylko nie wiem jak xD

użytkownik usunięty
asasinxD

Ja tłumaczę i napisy są już na n24 do 7x01.

Jak pierwszym odcinkiem byłam trochę rozczarowana (chociaż cameo Herzoga haha), to drugi już mi się całkiem podobał:D Powrót Tammy super jak zawsze, za Jammem nigdy nie przepadałam za bardzo, ale też ok w roli Rona nr 2 :P
Jedyne co mi się nie podoba to powrót Lucy, bo nie przepadam za aktorką.

ocenił(a) serial na 8
Viconia_Lolth

Zgadzam się co do Lucy. Ale jest wciąż nadzieja, że nie będzie jej w wielu odcinkach ;)

ocenił(a) serial na 9
Viconia_Lolth

Widzę że nie jestem jedynym oglądającym P&R któremu bardzo podobał się What we do in the Shadows :)

piotrekekole

Taaak! Świetny film:)

ocenił(a) serial na 8

"Shh! This is a library" oraz Leslie mówiąca dziecięcym głosem rządzą. Drugi odcinek był bardzo fajny imho.

Poza tym, śpieszmy się kochać Parki... ciężko znaleźć dobry serial komediowy.

piotr_akanowicz

To prawda, ciężko znaleźć taki serial zwłaszcza od czasu "The Office" :) Przynajmniej dla mnie twórcy "Biura" postawili poprzeczkę baaardzo wysoko.

ocenił(a) serial na 8
elfka77

No to jedna rodzina w zasadzie :-). Zresztą postać Leslie w pierwszym sezonie była dla mnie jak Michael w damskim garniturze. Sam Michael zresztą takowy w jednym z odcinków "The Office" przez przypadek przyodział ;-). Tak czy inaczej świetny blend absurdalnych scen, sympatycznych bohaterów i prostych ludzkich historii.

użytkownik usunięty

Nowe dwa odcinki są po prostu cudowne, Parki wróciły na stare tory. Laslie i Ron zamknięci w jednym pomieszczeniu poprawili mi humor na cały dzień.

ocenił(a) serial na 9

:) ja się uśmiałam! *spoiler* http://nbcparksandrec.tumblr.com/post/108696490881

ocenił(a) serial na 8

Szczególnie czwarty odcinek wymiata - eksplozja miny, 'You' ve been doing an explosive job' i śmiech Leslie mnie rozwaliły :D cudowne, oby taki poziom utrzymał się do końca

użytkownik usunięty

Kolejne odcinki! Dynamiczne, każda scena jest po prostu śmieszna i nie jest to wymuszone NICZYM. Na razie obejrzałem 6 odc. i Less Vegetables sprzymierzy się wreszcie z Leslie.
Szaleję z rozpaczy, że to wszystko się skończy :'|

użytkownik usunięty

no i nie było Rona grającego na ukulele :/

ocenił(a) serial na 10

Ej, jak dla mnie to ten sezon jest super, nie wyobrażałam sobie, że dostanę tyle miłości i ciepła za jednym razem. :D

użytkownik usunięty
chojeckie

Poczekaj jeszcze Jak Ann z Chrisem wrócą xd

ocenił(a) serial na 9

Jestem świeżo po odcinku 7 i wg mnie ten sezon jest bardzo dobry. Dalej mamy pełno inside joke'ów (np. pojawienie się producenta perfum), a przedstawienie świata w roku 2017 jest super. Takie niuanse jak wzmianka o filmie Hitch 2: Son of a Hitch z Jadenem Smithem przewijają się co chwilę i dla mnie jest to bardzo fajne. Sam odcinek 7 pokazuje, że scenarzyści zamykają powoli wątki postaci (wesele Donny, poprawne imię dla Garry'ego).
Dobrze że scenarzyści wiedzą, że to ostatni sezon i mają chyba pomysł jak odejść z klasą.

użytkownik usunięty

http://nbcparksandrec.tumblr.com/post/110836977717/still
Ta scena i wiele innych, po prostu palce lizać, co oni wyprawiają w tym sezonie xD

użytkownik usunięty

Przedostatnie odcinki, w których gościnnie wystąpili John Cena i Bill Mother*ucking Ghostbuster Murray. Garry zostaje burmistrzem, Andy kończy swój show, Tom oświadcza się Lucy. Za tydzień finał!

ocenił(a) serial na 8

To się zdziwiłem, bo ja mam totalnie odmienne zdanie na temat tego sezonu. Dla mnie jest on po prostu... fatalny. Gdyby nie był to ostatni sezon serialu pożegnałbym się z nim już po pierwszych dwóch odcinkach. Im dalej tym troszkę lepiej, aczkolwiek też nie jest najlepiej. Ograniczono znacznie w serialu Toma, Andy zrobiony jest na totalnego kretyna (ok, wcześniej nim był, ale nie aż tak dosadnym jak w tym sezonie). Kiedyś był po prostu śmiesznym gościem z głupimi cytatami np. http://i.imgur.com/38ZrZAD.gif .
Mi jakoś dowcipy w tym sezonie nie przypadły mi do gustu (aktualnie jestem po 10 odcinku z Johnym Karate).

użytkownik usunięty
Wujek92

No to chyba jesteś w mniejszości xd Mnie już Tom trochę nudził, Leslie, Ron, Andy, April, Ben spokojnie ciągnęli wszystko do przodu. Dzisiaj w nocy finał, mam okropną nadzieję, że choć na chwilę wróci Ann z Chrisem.

użytkownik usunięty

no i koniec, piękne zakończenie :3

ocenił(a) serial na 8

To bardzo nijaki sezon był. Cukierkowaty, słodki, miluśki, mało śmieszny. Sezony 2-5 to szczyt tego serialu. W tym ostatnim Ron i April przestali być Ronem i April których tak polubiłem, Tom ciągle pierdzielił jakieś dziwaczne rzeczy z Donną, Andy, tak jak ktoś wyżej zauważył stał się debilem.

Za dużo słodzenia, zdecydowanie. Ten sezon psuję pamięć o paru fantastycznych wcześniejszych sezonach.

ocenił(a) serial na 8
goandrewgo_

Mam bardzo podobne zdanie. Widzę, że fan "The office" także pewnie mamy podobne poczucie humoru, bo ten serial wielbię ponad życie, w tym przypadku został mi jeszcze sezon 9 do obejrzenia.
Jutro obejrzę finał, posypie się słodycz, ale jakoś trzeba zamknąć ten serial raz na zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones