PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 186
ocen
8,2 10 1 22186
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

Nie spodziewałem się

ocenił(a) serial na 9

Serial jest amerykański, więc nie spodziewałem się po nim zbyt wiele. Obejrzałem za czyjąś
namową i jestem mile zaskoczony - lekki, czasami subtelny humor, nienachalny. Na wieczory jak
znalazł.

ocenił(a) serial na 9
nephre

Nikt mi nie odpowiada, więc odpowiem sam sobie:
Pier*olisz baranie, serial jest rewelacyjny, właśnie podniosłem mu ocenę. Przez pierwszy sezon się rozkręca, drugi jest dobry, właśnie obejrzałem trzeci i zaczynam czwarty. Chyba podniosę mu ocenę jeszcze raz.

nephre

obejrzałem pierwszy odcinek. podoba mi się konwencja "reportażu". bardziej bawią mnie spojrzenia, teksty tylko do kamery niż same dialogi.

ocenił(a) serial na 8
nephre

Strasznie się człowiek przywiązuje do tych bohaterów, z żadnym innym serialem tak dawno nie miałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
piotr_akanowicz

Z podobnych klimatów polecam The Office , też idzie się zżyć z postaciami

ocenił(a) serial na 10
nephre

Ten serial to cudo ;) Każda minuta bawi, porusza, wprawia w błogi nastrój :D

nephre

Już trzeci rok kocham ten serial mocno i niezmiennie! :) Jest rewelacyjny, każdy bohater jest świetnie dopracowany przez scenarzystów. ;)

ocenił(a) serial na 8
KatarzynaBY

Niedawno zaczęłam to oglądać i bardzo podoba mi się, podzielam Waszą opinię. Bawi mnie tak samo jak inny serial w podobnej konwencji - "Biuro", który także polecam, jeśli jeszcze nie widzieliście! :)

ocenił(a) serial na 7
miszelle

Brytyjski Office jest o jeden poziom wyżej od PaR, jeśli chodzi o poziom absurdalnego, a przez to okrutnie zabawnego humoru. PaR jednak jest godnym naśladowcą Office.

ocenił(a) serial na 7
nephre

Dokładnie. Pierwsze epki S01 oglądałem jeszcze z nastawieniem "no całkiem spoko, chociaż dupy nie urywa". Ale im dalej w las (lub park) tym bohaterowie coraz bardziej wyraziści,mięsiści, bogatsi w smaki i smaczki. A konwencja reportażu w tym wypadku jest strzałem w dziesiątkę.
Jedyny problem mam z tym, co zarzucę gdy skończę s05, by brak PaR tak nie zabolał ;/

Cerbin

zarzuc dwoch i pol ;) miazdzy

ocenił(a) serial na 7
luquepl

e, nuda

Cerbin

ja mysle ze to jeden z najsmieszniejszych seriali ale co kto lubi

Cerbin

obejrzyj w takim razie the office, tych samych twórców, podobna konwencja, jeszcze śmieszniejszy :)

ocenił(a) serial na 7
pawel1993JG

US nie próbowałem, UK próbowałem dwa razy i nie stwierdziłem śmieszności mimo usilnych starań ...

nephre

Ja polecam Modern Family, podobnie kręcą co Parks and Rec i The Office a jest jeszcze więcej humoru :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones