PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 130
ocen
8,2 10 1 22130
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

Gdyby nie inne osoby w obsadzie, które są kontrą dla jej obsesyjnej, kontrolującej, miłującej rząd urzędniczki parków i rekreacji, byłoby krucho. Ale cała ta banda sprawia, że serial jest ciekawy. Szczególnie Ron Swanson, libertarianin, który ma w pompie cały swój urząd, państwo i robi wszystko, żeby przeszkodzić Leslie i jej podobnym biurokratom. Chociaż niektóre aspekty mnie odstręczają, jak przesadna seksualność, to serial mi się podoba. Można powiedzieć, że mam z nim relację miłość/nienawiść. A wy?

ocenił(a) serial na 8
sosen88

Jaka przesadna seksualnosc? XD

ocenił(a) serial na 6
ShikakunFun

To było dawno, szczerze mówiąc nie pamiętam co miałem na myśli. Może chodziło mi o to, że jak na początku były fajne, śmieszne gagi, tak potem mizianie się i te relacje między leslie i tym zastępcą, co było męczące momentami. Chociaż biorąc pod uwagę inne seriale, może trochę przesadziłem, bo zbyt dużo tu tego nie ma. Może miałem na myśli generalną zasadę, którą dostrzegam, że po jakimś czasie, kiedy kończą się pomysły, zaczyna się shit show w postaci pukania się na prawo i lewo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones