PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 186
ocen
8,2 10 1 22186
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

Kocham serial i sama oglądam w oryginale, ale chciałam się nim podzielić ze znajomymi, a oni
jednak potrzebują napisów. Próbowałam szukać na większych stronach z napisami i faktycznie są
do wszystkich odcinków, ale napisy są koszmarne :( Wiecie gdzie mogę znaleźć jakieś napisy, które
nie będą tłumaczeniem z Google Translate?

Z góry dziękuję! :)

ocenił(a) serial na 9
fyeahitsalexxx

Oglądałam kilka lat temu z napisami i o ile pamiętam tylko napisy do 1 sezonu były bardzo słabe, ale dało się obejrzeć i na pewno nie był to translator. Tłumaczenie ze strony n-apisy24.pl (bez myślnika) na pewno jest na dobrym poziomie. Serial nie jest megapopularny i sporo w nim trudnych wyrażeń, więc pewnie stąd nie ma stałego tłumacza.

ocenił(a) serial na 9
fyeahitsalexxx

Polecam sprawdzic Napi Projekt

użytkownik usunięty
fyeahitsalexxx

Napi Projekt ma napisy do wszystkich odcinków, ale te napisy są bardzo słabe. Parki zaczęłam oglądać bodajże w zeszłym tygodniu i napisy odbierały mi całą frajdę z oglądania; komedie już mają to do siebie, że muszą być idealnie tłumaczone. Niestety, Projekt Heaven bardzo szybko zrezygnował z tłumaczenia, najgorzej chyba było, gdy tłumaczył LukePL, ale potem tłumacze dają radę, choć idealnie nie jest. Ja się wzięłam za tłumaczenie dla samej siebie, bo chciałabym mieć wszystkie odcinki idealnie przetłumaczone, zwłaszcza te początkowe sezony, więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany porządnymi napisami do Parków, to chyba mogłabym się nimi podzielić. Ale tłumaczę dopiero 5 odcinek.

No ja chcąc się podzielić ze znajomymi, sama zmusiłam się do poprawiania napisów LukePL (bo tylko takie udało mi się znaleźć). Jedyny problem to to, że porzuciłam to po 4 odcinku 2 sezonu. Trudno mi znaleźć trochę czasu, także życzę wytrwałości i dziękuję za chęć poświęcenia się w sprawie rozpowszechnienia się tego cudownego serialu! :)

Jakby ktoś mógł mi podrzucić napisy do pierwszych sezonów byłbym wdzięczny.

artur_kruk@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
fyeahitsalexxx

opensubtitles

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones