PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501087}
8,2 22 186
ocen
8,2 10 1 22186
8,1 14
ocen krytyków
Parks and Recreation
powrót do forum serialu Parks and Recreation

Myślę, że porównywanie tego serialu do The Office jest bardzo niesprawiedliwe. Jedyne co
łączy oba seriale to sposób kręcenia.

W Parks and Recreation każda postać bawi do łez. Każdy gra po prostu genialnie. Wszyscy
są bardzo naturalni, żywi i prześmieszni. Polecam wszystkim, którym się spodobał The
Office.

ocenił(a) serial na 8
vajron

Nie mogę rozkminić Twojej wypowiedzi, skoro jedyne co je łączy to sposób kręcenie tzw. Mockumentary to po co polecasz tym którym podobało się Biuro?
Wiem, czepiam się :]
A tak poważnie oba seriale również polecam, z tym że Parki są wg mnie zdecydowanie gorszą produkcją od The Office.

ocenił(a) serial na 8
vajron

Bzdury chyba jednak piszesz. Głowna bohaterka to Majkel w spódnicy, te same rozkminki, te same problemy, podobna skłonność do przesadnej ekscytacji i mówienia pięknie brzmiących farmazonów i to samo przekonanie o własnej ważności. Podobnie rzecz ma się z postaciami drugoplanowymi, są budowane w dość podobny sposób jak w ofisie, z tym że te w ofisie są jakby wyrazistsze i bardziej archetypowe . Z tego powodu te w postaci tam są śmieszniejsze, niż w PR, choć i tu zdarzają się istne bomby - np Ron czyli Dwight tego serialu.
Tak czy siak, dla miłośników Ofisa serial bardzo warty uwagi ze względu na podobny dowcip :)

skttrbrain

Właśnie chodzi mi o to, że to krzywdzące porównywać główną bohaterkę do "Majkela". W Parks and Recreation każda postać jest na maxa przerysowana, ale trudno się doszukiwać podobieństw do postaci z The Office. A to, że polecam ten serial tym, którym się spodobało Biuro, to dlatego, iż oba seriale utrzymane są w podobnym klimacie.

Po obejrzeniu kilku odcinków i poznaniu bohaterów, każda kwestia jest świetna i śmieszna na swój abstrakcyjny sposób.

ocenił(a) serial na 4
vajron

A w The Office nie są przerysowane? Bzdury pleciesz, PR to kserokopia The Office.

vajron

łączy je jeszcze Rashida Jones :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones