PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853718}

Partisan

5,6 206
ocen
5,6 10 1 206
Partisan
powrót do forum serialu Partisan

Wciągający

ocenił(a) serial na 9

Nie jestem maniakiem, ale ten serial wciąga jak Prison Break. Serio.

ocenił(a) serial na 3
czemerys

"Szanowny pan raczy żartować" - jak powiedział komisarz Karelicki do Kwinty, gdy ten, widząc zdjęcie Adama Szpulskiego, zwanego "Szpulą", pyta się go: "To mecenas Walenta?" :))
Ja z kolei jestem maniakiem i twierdzę kategorycznie, że porównanie tego paździerza do Prison Break, jednego z moich ulubionych i - tu się zgadzam - wciągających seriali - jest ogromnym nadużyciem. I nie piszę tego po to, by z Tobą polemizować, ale by filmwebowicze poznali zgoła odmienną opinię o tym, na szczęście tylko 5-odcinkowym, szwedzkim serialiku. I kto się będzie spodziewał napięcia rodem z Prison Break, srodze się rozczaruje.

czemerys

Jeden ze słabszych seriali kryminalnych produkcji szwedzkiej. Gra aktorska to niziny tego fachu. Za to pierwiastek polski jak zwykle porażający.

ocenił(a) serial na 8
czemerys

Mam nadzieję, że to sarkazm. Nie piszę o serialu, który jest rzeczywiście wciągający ale o porównaniu z takim paździerzem jak Prison Break. Prison Break, Depeche Mode itp. to takie koszmary naszej popkulturowej nastolatkowej cywilizacji, które na samą myśl przywołują dreszcze żenady i bUlu. A film jest zaprawdę wciągający i bardzo dobrze zrealizowany. Niska ocena - jak rozumiem - wynika z nieprzepracowania z Polakami nawet tygodnia na budowie albo zbiorze pomidorów i chyba sprawdza się tu maksyma pewnego agenta, która brzmiała: Niewiedza to błogosławieństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones