PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554932}

Partnerki

Rizzoli & Isles
7,7 6 591
ocen
7,7 10 1 6591
Partnerki
powrót do forum serialu Partnerki

Hej :)
Poleci ktoś jakiś inny serial o podobnej tematyce (koroner, detektyw itp.), najlepiej żeby nie miał miliona odcinków? :) Właśnie skończyłam oglądać Forever i Women's Murder Club.

Szukam czegoś, co mogę sobie obejrzeć po ciężkim tygodniu w piątek, czy sobotę, do czasu aż nie wznowią Rizzoli & Isles. :)

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

Z luźniejszych seriali tego typu polecam Castle, Mentaliste oraz The Finder [powstał tylko jeden sezon]. Jest i humor, i zbrodnia. Dodatkowo miło oglądało mi się serial australijski - Gliniarze z Melbourne [4 sezony].

Co prawda Dowody zbrodni [7 sezonów] i Z Archiwum X [8 sezonów] mają milion odcinków ale polecam na przyszłość :D

Są jeszcze mroczne, krótkie seriale, opierające się na rozwiązaniu tylko jednej sprawy: The Killing, The Bridge, Broadchurch [brytyjski], Top of the Lake.

ocenił(a) serial na 10
AsieKoo7

Dzięki, spokojnie mam co oglądać na najbliższe 10 lat :P

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

Polecam serial Anatomia Prawdy ;)

ocenił(a) serial na 10
megan1011

Dzięki, zaczęłam oglądać i jestem już po 1 sezonie - może mniej trzymający w napięciu, ale spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones