Patria
powrót do forum 1 sezonu

Historia ciekawa, szczególnie, gdy ktoś był w kraju Basków, tylko te postacie były dla mnie strasznie płytkie i jednowymiarowe (może oprócz córki po udarze), czy ktoś też miał takie odczucia?

ocenił(a) serial na 9
kazikfranek

Raczej nie, na przestrzeni lat widać jednak jak niektóre zobojętniały, zamknęły się we własnym świecie, żałowały popełnionych czynów. Życie.

ocenił(a) serial na 7
kazikfranek

Mnie ten serial bardzo pozytywnie zaskoczył. W interesujący sposób pokazał konflikt baskijski przez pryzmat dwóch rodzin. Był i dramat, i momentami napięcie, generalnie obejrzałem 8 ok. godzinnych odcinków z zainteresowaniem. A często "lepsze", a z pewnością głośniejsze produkcje, nie potrafią skutecznie przykuć mojej uwagi do ekranu.

vasquez77

Jeżeli cały serial jest tak dobry jak 2 pierwsze odcinki to już cieszę się...

ocenił(a) serial na 8
kazikfranek

wręcz przeciwnie, jestem pozytywnie zaskoczona. spodobało mi się jak aktorzy kreowali trudności w relacjach, świat pomiędzy poparciem dla eta - rozdarciem gdy popiera ich rodziną - bycie ofiarą. totalnie się zapadłam w serial.

ocenił(a) serial na 4
kazikfranek

Faktycznie, trochę trąci tanią telenowelą.

ocenił(a) serial na 7
kazikfranek

Mam wrażenie że największymi terrorystami w tym filmie są dwie panie które skutecznie terroryzuja swoje rodziny i całe otoczenie. Są dużo gorsze od ETA . A film generalnie bardzo dobry, ciekawa historia, pokazana w interesujący sposób ( od czasu do czasu powtarzanie tych samych scen, historia pokazana oczami różnych osób, w dwóch wymiarach czasu.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones