PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755311}

Patriota

Patriot
7,6 751
ocen
7,6 10 1 751
Patriota
powrót do forum serialu Patriota

jestem na razie na 10 odcinku i to zaskakująca odmiana na tle innych "wywiadowczo-szpiegowskich" seriali. Niewyspany, zmęczony życiem i swoją rolą dla Państwa "James Bond".
Tylko dlaczego tak gruba akcja dzieje się wokół tak małej kwoty ($10 mln i dlaczego dwukrotnie w "przypomnieniu" pewnemu nieszczęśnikowi co się stało nie pomaga kierowca ciężarówki, za każdym razem ucieka i nie zeznaje, że widział, jak ofiara jest popychana przez "smutnego pana w garniturze"?

dgajew

Kolego, jest taka opcja gdy opowiadasz o treści, by ostrzec tych którzy czytają, że możesz im zepsuć zabawę zdradzając dość istotne szczegóły fabularne.
Jest to spoilowanie. Na początku wiadomości napisz - UWAGA SPOJLER.

1z1000

nie widzę tu spoilera, nie pada żadne nazwisko postaci ani szczegółowe okoliczności, ty wiesz o co chodzi bo już oglądałeś, ktoś kto najpierw przeczyta a potem obejrzy i tak nie przewidzi, że zaraz w danej scenie pojawi się jakaś ciężarówka

ocenił(a) serial na 7
dgajew

Obejrzałem 2 odcinki i przyspoilerowałeś mi co będzie w następnym odcinku, nie musisz ale wypadało by oznaczać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones