PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755311}

Patriota

Patriot
7,6 751
ocen
7,6 10 1 751
Patriota
powrót do forum serialu Patriota

Ten rodzaj humoru, to jedna z najlepszych rzeczy, jaką Amerykanie mają do zaoferowania. Obejrzałem na razie tylko pierwszy sezon, który jest tylko jakby pierwszym rozdziałem tej opowieści, ale satysfakcja jest spora.

ocenił(a) serial na 9
per333

Genialny serial, niezauważony chyba tylko dlatego, że na Prime a nie na promowanym Netflixie. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy lubią czarny humor.

ocenił(a) serial na 7
marek7604_filmweb

Dokładnie tak! Świetna zabawa!

ocenił(a) serial na 10
marek7604_filmweb

To nawet nie jest czarny humor, on jest głęboko niebieski, a to jest bardzo rzadki kolor, w zasadzie nie występuje w naturze, może niektóre ptaki... nawet morze ani niebo nie są niebieskie...

ocenił(a) serial na 10
per333

O co chodziło z tym numerem ubezpieczenia i za duża ilości cyferek, bo nie skumałem.
Serial wyśmienity

ocenił(a) serial na 10
holyClaus

Z liczbą cyferek w numerze ubezpieczenia chodziło dokładnie o to samo co z liczbą krzeseł w apartamencie Lakemana oraz z rodzajem i kolorem torby na 11 milionów euro.

ocenił(a) serial na 8
holyClaus

Social Security number (numer ubezpieczenia) jest jak pesel w Polsce. Każdy ma unikalny numer, na który rozliczać się podatki, ubezpieczenia, kredyty itp. Ma 9 cyfr

ocenił(a) serial na 7
holyClaus

numer zostal zle podrobiony, mial za duzo o jedna cyfre....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones