PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 128 084
oceny
8,6 10 1 128084
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

S04E02

ocenił(a) serial na 6

Jak wrazenia po? Brody swiadomie czy nieswiadomie jakos przypomina mi De Niro, ale to chyba naturalne. Ta gestykulacja i modulacja glosu:)
Co do reszty - szykuje sie wreszcie ciekawszy sezon niz 3

ocenił(a) serial na 8
Qjaf

Pierwszy odcinek ciągnął się jak flaki, ale w drugim już jest lepiej. Interesujący casting. Aidan Gillen, Adrien Brody, powracający Hardy. Czekam jak to się rozwinie. Brody gra na granicy przegięcia, ale kupuję to.

ocenił(a) serial na 6
Qjaf

Brody jest wybitnie groteskowy. Taki a`la Corleone. Ach te stereotypy. Mam nadzieję, że mafia kogoś jeszcze z Shelbych ustrzeli...

ocenił(a) serial na 10
Qjaf

Moje przypuszczenia się sprawdziły, ogromna strata, jakaś pustka pozostanie po bohaterze...

ocenił(a) serial na 6
JOANNA108

Osobiscie nie przepadalem za "zmarlym" ;) Jakby Arthur padl...to co innego:D

ocenił(a) serial na 10
Qjaf

:)

Qjaf

A ja akurat Johna lubiłem - OK, też nie na tyle, żeby się teraz łzami zalewać, ale jednak. Wolałbym, żeby to Michael padł, bo ten to mnie jednak drażni...

ocenił(a) serial na 6
ernest_zlotousty

Z Michaelem jest jeden powazny problem. Jest nijaki:)

ocenił(a) serial na 9
Qjaf

Brody jest wybitny w tej grotesce :P

ocenił(a) serial na 9
Qjaf

Bordy chyba podpatrzył jak Hardy sobie szaleje w roli Alfiego i też spróbował puścić wodze fantazji. Tylko jemu taki trochę tribute dla Ojca Chrzestnego wyszedł :)

Qjaf

Bez wątpienia lepiej niż w poprzednim sezonie. Prosta historia zdecydowanie służy temu serialowi.

ocenił(a) serial na 9
Qjaf

Brody wprowadza klimat rodem z "Ojca Chrzestnego", ale gra rewelacyjnie. Uwielbiam jego emocje :) Do tego dochodzi równie znakomity Gillen (choć w tej fryzurze wygląda komicznie). Odnoszę wrażenie, że nasz Thomas jest jakiś depresyjny w tym sezonie i wszyscy ciągle na niego wjeżdżają mimo, że on tak dba o rodzinę. Wszyscy go oskarżają, jakby tylko on był wszystkiego winien. Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek :) Czy sezon 4 ma być ostatnim?

ocenił(a) serial na 6
Anya_Baelish

5 zamowiony, z tego co pamietam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones