PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 129 025
ocen
8,6 10 1 129025
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

muzyka w 4 odcinku

ocenił(a) serial na 9

oddam pół królestwa za podanie kompozytora/tytułu utworu z 4 odcinka, mniej więcej od 56 minuty (aresztowanie
Freddie'go)

ocenił(a) serial na 10
mrozik_2

Martha’s dream by Nick Cave & Warren Ellis ??

ocenił(a) serial na 9
udontsay

niestety nie, trochę później

mrozik_2

A w napisach końcowcych po odcinku nie ma wymienionych utworów w nim użytych ? bo chyba twórcy maja taki obowiązek

ocenił(a) serial na 9
mint88

też niestety nie, jest tylko że twórcą muzyki jest Mearl - poszukiwania w necie na razie nie przyniosły efektu

mrozik_2

http://www.entertainmentoutlook.com/2013/10/06/peaky-blinders-soundtrack-series- 1/

tutaj jest pełna lista soundtracków z pierwszego sezonu, może znajdziesz tu to, co szukasz ;)

ocenił(a) serial na 9
amcia77

niestety nie, ale dzięki bardzo :) ten fragment jest zbyt krótki i pewnie niewarty wzmianki

ocenił(a) serial na 10
mrozik_2

może to?- Nick Cave & Warren Ellis - Mother

mrozik_2

Martha's Dream - Nick Cave & Warren Ellis - przesluchaj caly utwór, poniżej 3 piosenki wykorzystane w danym odcinku:

I Fought Piranhas by The White Stripes

Clap Hands by Tom Waits

Broken Boy Soldier by The Raconteurs

ocenił(a) serial na 9
Suchy8808

dzięki za pomoc, ale to cały czas nie to, chyba że słoń kompletnie podeptał mi uszy :)
chodzi dokładnie o fragment jak Fredi biegnie do Ady, jak jest przy Niej i dziecku i jak Go aresztują...

mrozik_2

tak też sie domyślałem, ale powiem Ci, że próbowałem różnymi programami do rozpoznawania muzyki, szukałem na forach polskich i zagranicznych... niestety wszedzie podają ten sam soundtrack.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones