PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 128 565
ocen
8,6 10 1 128565
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

papierochy

ocenił(a) serial na 9

Dlaczego Tommy tak dużo pali ? Pali prawie non stop. Całuje się z kobitą i pali, ustawia się do zdjęcia ślubnego i pali, wszędzie z tym papierochem. Niedobrze mi się robi. Ciekawe czy aktor Cillian Murphy pali poza planem? Jeśli nie, to musiała być dla niego straszna udręka, widać że się zaciągał. Wiecie może jak sobie aktorzy radzą na planie filmowym z taką ilością scen palących?

ocenił(a) serial na 6
kkryczka

Zarty sobie robisz?:D Po pierwsze Murphy palil papierosy bez tytoniu (herbal), a po drugie w latach 20., 30. czy 40. palono na potege. Ktory legendarny aktor nie palil czy aktorka? To byla norma. Inna sprawa jakie palono...

ocenił(a) serial na 9
Qjaf

to dobrze, że takie papierosy bez tytoniu są, bo już martwiłam się o jego zdrowie.

kkryczka

Cillian powiedział w wywiadzie (niestety nie pamiętam dla kogo to był wywiad) że poza planem ani nie pali, nie pije whisky ani też nie jeździ konno. Pewnie w domu nawet nie przeklina, ale zagrał to wszystko świetnie :) Ale przyznam, że też rzuciło mi się w oczy ile on pali w tym serialu. No i sceny gdzie pali i kogoś całuje to hmm nie świadczą dobrze o Thomasie, ale przecież ta postać taka jest - jak się przyjrzysz dobrze to zobaczsz więcej scen, w których zachowuje się mało kulturalnie w stosunku do kobiet.

ocenił(a) serial na 6
Ladynight

Szczerze watpie, ze kiedys po kazdym wypalonym papierosie ludzie myli zeby, aby kogos pocalowac :D

Qjaf

Dzisiaj też nie myją. Wszystko zależy od tego, co przeszkadza osobie całowanej. Mi akurat nie przeszkadzają papierosy.

ocenił(a) serial na 6
Ladynight

A jak to wyglada w Skandynawii, ze tak spytam? :)

Qjaf

Jeśli pytasz o fajki to są bardzo drogie i jest zakaz ich eksponowania (w sklepie są schowane i zamkniete na kluczyk), e-papierosow podobno palic nie można. Alternatywą jest tutaj żucie wyrobu tytoniowego zwanego Snus. Alkohol i leki też są "pod lupą" rządu. Jeśli pytasz o higienę to brudni ludzie zdarzają się rzadko, zęby mają zdrowe aczkolwiek dentysta b. drogi.

ocenił(a) serial na 6
Ladynight

Dzieki za informacje. Jakbym mial wiecej pytan to wiem gdzie uderzac:D

Qjaf

Spoko, polecam się

ocenił(a) serial na 10
Ladynight

Pali poza planem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones