Peaky Blinders
powrót do forum 6 sezonu

Już nawet nie chodzi o brak akcji. ZERO klimatu poprzednich sezonów....
Miałki scenariusz robiony jakby na siłę, że nie wspomnę o marnym soundtrack-u który wcześniej powalał na kolana.
Przegadany, nudny....Nijaki.
Żona po piątym odcinku mówi: Rozkręci się.....
Mówię: Kiedy? Został jeszcze jeden odcinek!

ocenił(a) serial na 6
brunus

Tiaa...mieli ponad godzinę na zgrabny finał i też właściwie zawalili. Serial zarżnięto totalnie.

ocenił(a) serial na 9
brunus

Zgodzę się. Masa niepotrzebnych wątków. Całkowite zaniedbanie wątku Finna, co mi sie chyba najbardziej nie podobało, gdyż postać całkiem dobrze się rozwijała. Postać Duke’a domniemanego syna Tommy’ego to już w ogóle pomyłka. Brak McCaverna który był niezwykle barwną postacią, chciało się go oglądać i też o ile sie nie myle mial niedokonczone sprawy z Arthurem. No i brak Michaela praktyczny. Sezon 5/10

ocenił(a) serial na 9
Dagonet_2

Michael i tak nic ciekawego w tym sezonie nie wnosił. Tylko stroił miny, a ostatecznym starciu pokpił sprawę.

ocenił(a) serial na 9
brunus

Zgadzam się, chociaż narazie jestem na 3 odcinku, serial wydaje się nudny, ciagnacy się w nieskończoność. Jak narazie 6 sezon stracił swój zapał tak jak Thomas stracił chec picia whisky.

brunus

mam to samo, grafomania i teatralnosc, brakowalo tylko skokow na jedna noge jak w anime i pekania ziemi, jakby to jacys nastolatkowie krecili,
albo ktos przejal rozkrecony serial i sie nim pobawil bo widze duzy kontrast miedzy 1-5 a 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones