PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171155}

Peep Show

8,0 3 455
ocen
8,0 10 1 3455
Peep Show
powrót do forum serialu Peep Show

GDZIE???

ocenił(a) serial na 8

mozna znalesc ten serial z lektorem?najlepiej jak by mozna bylo go ogladac
online,jak ktos wie to niech mi odpowie:)

ocenił(a) serial na 10
atobolton

Sam swego czasu przewaliłem cały Internet ale jedyne co znalazłem, to napisy PL do pierwszego odcinka pierwszego sezonu.Nie ma ani ripów z TV, ani napisów, ani serialu online po polskiemu ;].Jedyne co pozostaje to kupić dvd z angielskimi napisami bądź znaleźć angielskie ripy w internecie.

Jakby ktoś chciał pooglądać to podaję kanał na YT:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=2ED33B0D4535B1EE

ocenił(a) serial na 10
atobolton

Nie ma sensu oglądać tego z lektorem.

ocenił(a) serial na 9
jerzunio

W tym wypadku akurat lektor jest dobrym rozwiązaniem. Bohaterzy serialu posługują się brytyjskim dialektem i zwrotami trudnymi do zrozumienia, nawet osobom, które całkiem nieźle operują angielskim. Niemniej serial jest wybitny i mógłbym go oglądać w nieskończoność ;)

ocenił(a) serial na 8
flavious

dobrze gadasz flavious:)

ocenił(a) serial na 10
flavious

No to już zdecydowanie lepiej napisy :/ ten serial traci z lektorem połowę swojego uroku.

ocenił(a) serial na 9
jerzunio

Tak na prawdę to w tym akurat wypadku - nie ma to znaczenia, bo zarówno polskie napisy, jak i wersja z lektorem są w sieci zwyczajnie nieosiągalne...

ocenił(a) serial na 10
flavious

Fakt... nie pomyślałem o tym. Zrobiłem kiedyś napisy do dwóch odcinków, dalej mi się nie chciało już :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones