PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171155}

Peep Show

8,0 3 449
ocen
8,0 10 1 3449
Peep Show
powrót do forum serialu Peep Show

Podczas pobytu w Anglii, kupiłem sobie "series one to five" i regularnie wracam do ich oglądania, za każdym razem mnie bawią :) Nowsze sezony oczywiście równie dobre. Ogólnie David Mitchell i Robert Webb są bardzo inteligentni i zabawni, polecam ich skecze ;)

ho13k

W zeszłym tygodniu rozpoczęli nagrywanie 8 sezonu, nowe odcinki powinny być w grudniu.

ocenił(a) serial na 9
ebi21kenebi

Ja już nie mogę się doczekać sezonu ósmego!

Dealan_De

zgadzam sie z toba! chociaz uwazam, ze 1szy sezon jest najlepszy i mam do niego wielki sentyment, to takze ogladam kolejne

ocenił(a) serial na 10
ho13k

to jest jeden z nielicznych seriali, ktore mozna ogladac dziesiatki razy i sie nie znudzi. Najlepszy serial komediowy jaki widzialem 10/10

ocenił(a) serial na 9
ho13k

no to mozecie mi zazdroscic bo ja dopiero zaczelam :)) jestem na 2 sezonie. podzielam wasze zdanie - swietny serial. super angieslski - mozna na spokojnie ogladac w orginale - mega czysta, ladna angielszczyzna. nie tak jak w moim drugim ukochanym little britain gdzie np na vicky pollard sie wykladam..

ocenił(a) serial na 9
ho13k

Jesli lubisz ten serial to polecam ''Little Britain'',''Father Ted'' ''Him and Her'' .Rewelacyjny groteskowy humor angielski.

ho13k

No to czekamy na sezon 9 (i niestety ostatni), chyba w tym roku ma być. Obejrzałam wszystkie 8 sezonów ostatnio pomiędzy nauką i robieniem projektów, cholerstwo zrujnowało mi styczeń razem z That Mitchell & Webb Look :) ściana mokra jak orzeł - leżę i kwiczę

ocenił(a) serial na 10
katarzyna23x

Ale jednak sezon 8 byl troche slaby, boje sie ze z 9 bedzie jeszcze gorzej. Poczatkowe sezony sa bezapelacyjnie najlepsze.

ocenił(a) serial na 9
ho13k

tak - osmy - najslabszy. a ktory/e ci sie najbardziej podobaja?

ocenił(a) serial na 10
sonnentor_filmweb

1, 2, 3, 4 to najlepsze sezony. Na wyroznienie zasluguje pierwszy, kiedy panowie maja jeszcze totalna posuche w relacjach z kobeitami oraz czwarty, ze wzgledu na slubna otoczke.

ocenił(a) serial na 9
ho13k

oo tak :) pierwszy rzadzi :) uwielbiam ten sezon. uwielbiam wszystkie odcinki :) w sumie moje ulubione sezony to 1 - 7. ;) jest jedynie pare odcinkow, ktore jakos mi nie leza ale tak to mistrzostwo :)

sonnentor_filmweb

a co powiecie na sezon 3? a szczegolnie odc 'shrooming', gdy marka dopadla... choroba:D
http://www.youtube.com/watch?v=fiKEUgyls8k

Gryzio

Ma ktos z was moze napisy PL do tego serialu? Czy ogladacie w oryginale?

Hiroan

ja ogladam w angielskiej wersji. nie wydaje mi sie, by istnialy polskie napisy do serialu, chociaz wiem, ze ok 6 lat temu na jednym z polskich kanalow puszczali 'peep show' zapewne z lektorem

Gryzio

Dzieki za info. Ale z lektorem to nie to samo.

Hiroan

nie wyobrazam sobie tego serialu z lektorem. chociaz jestem ciekawa jak przetlumaczyliby niektore zwroty i jak by je ocenzurowali (pomineli)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones