PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171155}

Peep Show

8,0 3 455
ocen
8,0 10 1 3455
Peep Show
powrót do forum serialu Peep Show

swietny serial ile jest odcinkow w kazdym sezonie?? leci gdzies w tv na jakims kanale?? znacie jakas stronke gdzie sa wszystkie odcinki??

ocenił(a) serial na 10
serafin_5

Dołączam się do pytania odnośnie tego czy serial leci gdzieś w telewizji. Wiem, że puszczany był swego czasu na Comedy Central, ale teraz zastąpiono go chyba Biurem ( strasznie durny film według mnie ). Jeśli ktoś by wiedział czy będzie jeszcze emitowany na CC to byłbym wdzięczny za informacje.

Szukałem serialu z napisami na różnych forach internetowych i tak dalej, ale niestety niczego nie znalazłem, a SZKODA, bo serial jest naprawdę wybitny.

kubciak

... na youtube jest .... ale bez napisow Mark i Jez sa niepokonani ;]

kubciak

Leci na Comedy Central znów/dalej (nie wiem, bo nie oglądałem go wcześniej) Właśnie w porze kiedy ostatnio puszczali Biuro, czyli zapewne tej co kiedyś.

A odcinków w serii niewiele - po sześć tylko. A szkoda, bo jest potencjał... No ale chyba kręcą dalej, wiec pozostaje czekać na więcej ;)

ocenił(a) serial na 10
Sozewski

Super serial!!! Na Comedy Central jak nie leci teraz to w końcu puszczą, bo pamiętam już z 3 razy puszczali, ale (niestety) tylko 3 sezony. W Polsce chyba był tylko emitowany z lektorem na CC. Bo na You Tubie są dalsze odcinki, ale po angielsku. Może ma ktoś do nich napisy albo coś? Postaram się poszukać strony, z której można by ściągnąć wszystkie odcinki, lecz nie gwarantuje, że coś znajdę, bo wiem jak to jest. Obejrzysz jeden odcinek Peep Show'a a chcesz oglądać następny i następny. Oglądałem tak wszystkie odcinki jakie mam nagrane z telewizji czyli ok 15. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
serafin_5

Jeśli ktoś chce i ma możliwości;) obejżeć Peep Show w oryginale można
ściągnąć wszystkie odcinki ze strony www.torrentz.com
Idzie wolno ale warto czekać żeby mieć go w kolekcji.
Arcydzieło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones