PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007415}

Percy Jackson i bogowie olimpijscy

Percy Jackson and the Olympians
6,1 3 325
ocen
6,1 10 1 3325
Percy Jackson i bogowie olimpijscy
powrót do forum serialu Percy Jackson i bogowie olimpijscy

I pewnie będziecie mieć rację. Aktorka ani trochę nie przypomina Annabeth z książek, która skórę miała opaloną (a nie spaloną), blond włosy (czy u czarnoskórych taki kolor w ogóle występuje naturalnie?) i szare oczy, które zupełnie nie pasowały do jej wyglądu "typowej dziewczyny z Kalifornii". Jasne, większość tych rzeczy zamaskuje się soczewkami i perukami, jednak nie zmienia to faktu, że pewnie będzie wyglądać co najmniej nienaturalnie.

Tak, ja wiem że to książka dla nastolatków, ale wychowałem się na tych książkach i baaardzo długo człowiek czekał na sensowną ekranizację. Za to casting głównego bohatera uważam za bardzo trafny, bo bardzo podobną twarz miałem w głowie podczas czytania :]

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Jakimi botami? Idź się leczyć.

Sileth

Z BOTAMI NIE ROZMAWIAMY!

BlakJoint

To jest Disneya, więc nie ma co się dziwić ;-D

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Niezależnie gdzie by było, to Rick wybierał aktorów i od początku mówił, że nie będzie zwracał uwagi na ich wygląd. Chciał też poprawić w historii te rzeczy, co do których zmienił wizję przez te kilkanaście lat, odkąd napisał pierwszy tom. I obecnie świetnie mu to idzie, bo historia jest jeszcze lepsza, szczególnie na przykład scena z Meduzą.

Sileth

KONIEC Z BOTAMI NA FILMWEBIE!

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Bardzo poważnie polecam terapię.

Sileth

Z BOTAMI NIE ROZMAWIAMY!

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Płyta ci się zacięła. Wiesz jak działają boty?

Sileth

Usuń się bocie, bo się syf robi na filmwebie!

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Ponownie, czy rozumiesz, czym jest bot i jak działa? Bo ewidentnie nie. Tylko ty tutaj syf robisz, spamując ludziom pod każdym wpisem. Nudzi ci się?

Sileth

Nie komentuj pod moimi postami bocie, ja tu jestem by pisać z ludźmi i dyskredytować boty, więc się nie fatyguj. DARUJ SOBIE!

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Właśnie piszesz z człowiekiem i ewidentnie nie masz pojęcia czym jest bot. Do tego najpewniej jesteś zwykłym znudzonym życiem trollem. Nie spam.

Sileth

SIO SIO SIO ;-D

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Wysoki poziom wypowiedzi.

Sileth

Dla bota i gimbusa nie warto. ;-D

ocenił(a) serial na 10
dzenero

To zdecyduj się - jestem botem czy gimbusem? Pomijając, że gimnazja już nie istnieją, a ja jestem dorosła.

Sileth

A dla kobiet to już w ogóle się nie opłaca wyrażać.
Odczep się już!
Wyganiam Cię i wyganiam bocie jak złego demona, a Ty dalej swoje! hehehe

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Wiesz, że nie musisz mi odpisywać tak? Ale z Ciebie smutny, nudny człowiek. Ale przynajmniej mogę się trochę pośmiać z tego jak się wysilasz o minimum uwagi.

Sileth

Jeszcze tu trujesz? Truje by truć samo do siebie. ^^
Ile Cię trzeba bocie przeganiać. Sił mi nie starczy.
Coraz lepsze te boty robią hehehehe

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Takie urojenia się leczy.

Sileth

Gorsze od męskiego bota jest tylko jego żeński odpowiednik, ALE nadal bot jest słaby.
Stara taktyka na lekarza. Nic nowego. FE! :-(

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Dalej nie rozumiesz, czym jest bot i się ośmieszasz. Słaby z Ciebie troll. Nawet kreatywny nie jesteś.

ocenił(a) serial na 10
dzenero

Spojrzałam na twój opis: "Niepokorny. Nie szanuję cmentarniaków o niskim poziomie świadomości ani fałszywych opłacanych kont do szerzenia tutaj jakiejś niepotrzebnej propagandy medialnej. Jeśli należysz do tych 2 wymienionych grup - nie polubimy się. Obie te grupy są dla mnie za słabe w walce informacyjnej i jeśli spotkamy się w komentarzach, to z przyjemnością Was zdeptam". Jak widać się nie pomyliłam, jest z ciebie fan teorii spiskowych z urojeniami. Polecić ci terapeutę? Bo obecnie to ja Cieszę tutaj deptak przy twoim poziomie dyskusji.

Sileth

BOT DYSKUTUJE, CZŁOWIEK WINIEN ROZMAWIAĆ. ^^

BlakJoint

Pomijając rasistowskie podejście, niektórych z was, może i słusznie może i nie, wypowiem sie na temat samego serialu. Jak dla mnie to takie 7/10, ciekawa historia, ładnie zagrana, zarzuty mam tylko do tego że w tych serialach ciągle sie kłócą, nie potrafie tego zrozumieć, po co tak dużo kłótni jest miedzy tymi postaciami. Ludzie aż tak sie nie kłócą. rzadko się zdarza żeby spotkały sie dwie tak ze sobą niepasujące osoby zeby non stop sie wykłócały. Czasem mam wrażenie że te scenariusze są pisane według standardowego skryptu, bo wszystko jest na to samo kopyto.

BlakJoint

Od kiedy kogokolwiek w Hollywood obchodzi to, jak autor książki opisał jakąś postać, czy zwykła logik? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones