PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 802
oceny
7,1 10 1 8802
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia
ocenił(a) serial na 6
maaajenka

a gdzie mozna obejrzec??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
nakw

na kinoman tv

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Widziałam pierwszy odcinek i tak: wielkiej rewelacji nie ma, ale również jestem dość usatysfakcjonowana. Zapowiada się dobra akcja, mam jedynie nadzieję, że część obyczajowa nie zdominuje kolejnych odcinków, a mam taką wątpliwość po końcówce odcinka.
^__^

ocenił(a) serial na 5
maaajenka

hmmm, nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale chemia między bohaterami gdzieś się ulotnila. w dodatku te oświadczyny były chyba najmniej romantyczne ze wszystkich które widzialam. a fabuła tak jak wcześniej nędzna i naciągana.

ocenił(a) serial na 6
maaajenka

Tak nudnego odcinka jak s03e02 jeszcze nie było.

ocenił(a) serial na 8
ola_142

no odcinka 2 jeszcze nie oglądałam, no ale w odcinku 1 mam dość takiego podniosłego gadania, szczególnie o "utracie człowieczeństwa". ;/ jakoś tak przesadzają. No i w sumie cały czas się coś u nich dzieje. We wcześniejszych sezonach też, jedną sprawę rozwiązali, zakończyli i pojawia się kolejna. Zobaczymy co wymyślą. A odnośnie oświadczyn. Szczerze mówiąc, chyba pierwszy raz widziałam tak zdenerwowanego faceta podczas oświadczyn, oczywiście w filmie. Było to takie ludzkie. Bo planował zaręczyny itd, wyszło jak wyszło, wkurzył się, też niezła akcja. i dobrze, że w ogóle ten pierścionek mamy itd. Ale jednak na szybko zdecydował się. Chociaż same w sobie oświadczyny właśnie takie pod wpływem chwili, niezaplanowane, ale przecież oświadczyny w restauracji nie są marzeniem każdej kobiety, a dach jest takim ich miejscem.

ocenił(a) serial na 6
maaajenka

Zgadzam się w 100%, zdecydowanie lepsze oświadczyny na dachu niż w restauracji.

ocenił(a) serial na 8
ola_142

w ich wypadku zdecydowanie tak;) ale osobiście byłam trochę zaskoczona, bo niby miał się oświadczać, później się wkurzył i oddał JT pierścionek, a później jednak zdał sobie sprawę, że chce się oświadczyć i tak niespodziewanie bach na kolana;p

ocenił(a) serial na 6
maaajenka

s03e03 już online :D

ocenił(a) serial na 8
ola_142

a gdzie oglądasz??

maaajenka

na kinoman są odcinki nowe :) nawet 4 jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones