PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682922}

Piętno gangu

Gang Related
7,3 804
oceny
7,3 10 1 804
Piętno gangu
powrót do forum serialu Piętno gangu

Autorzy serialu wyraźnie inspirowali się filmem Scorsese. Wyszło całkiem nieźle, pilot zachęca do
zobaczenia następnych odcinków.

ocenił(a) serial na 5
bmiara

kurde, ja widziałem pilota i był cienki jak gwizdek, aktorzy poza meksykańcami mają kołki w tyłkach i generalnie dwie klasy niżej.....niż Fargo, Hannibal, Detektyw....etc.

barnz

Nie ma to jak oceniać serial po pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 5
bmiara

Jesteś zabawny, jakim filmem, czyim filmem? Wiesz, że Infiltracja to słaba kopia Infernal Affairs, prawda? I do tego nie widzę większych podobieństw, bo w filmie mieliśmy wzajemną infiltracje....

Herushingu

herushingu 100% racji

ocenił(a) serial na 6
bmiara

Mi tez się od razu skojarzył z "infiltracją" ale przepaść w grze aktorskiej pomiędzy tymi filmami to lata świetlne i uważam to za główny mankament filmu, słabe aktorstwo. A najgorzej pod tym względem wypada gówna postać Ryan Lopez on jest beznadziejny ma rolę, która stwarza duże pole do popisu a jest wyjątkowo drewniany. I to psuje cały film, dialogi również mogły by być ciekawsze. Ale pomimo to będę dalej oglądał :) po 3 odcinakach ocenia na jakieś 5.5/10.

bmiara

to coś kompletnie innego niż infiltracja, daje radę, warto oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones