PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Jestem ciekaw, bo nie chciała mu odpowiedzieć gdy ją o to pytał

Faraon_5

Bo jej się nie podoba?

no_bo_co

Wygląd nie jest najważniejszy.

Faraon_5

a może akurat dla Pauliny wygląd ma znaczenie i chciałaby przystojniaka, a nie Wojtka

makintosz

Wojtek to załosny koleś myśli że jak kiedyś miał Malwinę,starszą Bartosza,i jakieś tam laski to może mieć każdą.Ani to ładne,ani inteligentne ani widoków nie ma.

ocenił(a) serial na 3
PawelKrzyzanowski

Dokładnie, nie ma w sobie nic pociągającego, wiejski cwaniaczek.

makintosz

Skoro tak to oznacza że jest pustą pieprzoną księżniczką, niech Wojtek ją kopnie w d... i da sobie spokój.

Faraon_5

bez przesady. jeśli facet bierze sobie ładne laski, to ok, a jak laska woli przystoniaka, to już jest pustą księżniczką? ;)

makintosz

Co to znaczy "jeśli facet bierze sobie ładne laski"? Jeśli ktoś kieruje się wyłącznie wyglądem to jest dla mnie pustakiem, niezależnie czy to facet czy dziewczyna.

Faraon_5

Dla mnie akurat Wojtek też niespecjalnie się popisał wcale jakoś za Pauliną nie ganiał dopiero jak zobaczył jej piękne ciało
niby się zakochał,dla mnie to słabe.Wolę sytuację jak ktoś przebywa w otoczeniu innej osoby,spędza z nią czas,rozmowia itd i uświadamia sobie że ta druga osoba jest fantastyczna tzn ma świetną osobowość.

Paulina wie że Wojtek to taki podrywacz i nawet się z tym niekryje,jego argument że zadna mu nie odmówiła wcale dobrze o nim nie świadczy,bo pokazuje jego pychę tzn jemu się nie odmawia,że nie umie przegrywać.Poza tym nadaje podejrzeń ze on wcale Pauliny nie kocha,tylko traktuje ją jak kolejną zdobycz.

PawelKrzyzanowski

Może i tak, ale ja wolę aby Paulina powiedziała wprost: "Wojtek słuchaj, nie jesteś w moim typie, nie podobasz mi się, dlatego nie chcę być z tobą", zamiast szukać głupich wymówek.

Faraon_5

Wiadomo że dorosła kobieta od razu powinna się domyślić że jemu chodzi o coś więcej,a potem tak jak piszesz jasno dać mu do zrozumienia że go nie kocha,nie jest w jej typie itd.A ta akcja z całowaniem dla mnie chora,to co dała by mu się przelecieć żeby udowodnić mu ze woli męzczyzn.Przecież nie każdy facet musi jej się podobać.

ocenił(a) serial na 1
makintosz

Tak, bo my nie patrzymy na wygląd a wy tylko na to.

Krytykancki

Mów za siebie, dla mnie ważne jest też aby mieć o czym z dziewczyną porozmawiać, no i cenię bardzo poczucie humoru :))

ocenił(a) serial na 1
Faraon_5

Ja jestem facetem!

Faraon_5

Paulina troszkę głupio zagrała od samego początku. Musiała się domyślać że podoba się Wojtkowi. Przecież kobieta takie rzeczy czuje;) I powinna była od razu, wprost powiedzieć że ona żadnego pociągu do niego nie odczuwa:D
A Wojtuś swoją drogą... nie potrafi pojąć że po prostu kobieta nie jest nim zainteresowana?

shrek1991

Dobrze prawisz :) Wiesz, jeśli się naprawdę zakochał, to trudno mu przyjąć do wiadomości że ona go nie chce. Serce nie sługa ;)

shrek1991

Wiesz jak to jest, jednego dnia nic nie czuje, a za jakiś czas może się w nim zakochać. Nie zawsze od samego początku jest wielkie pożądanie i miłość.

ocenił(a) serial na 8
Faraon_5

nie podoba jej się nie pociąga jej nie jest w jej guscie

ewi184

To mogła mu to powiedzieć.

ocenił(a) serial na 8
Faraon_5

powiedziała dziś

Faraon_5

a nie jest przypadkiem lesbijką?nie wiem, bo nie ogladam od kilku dni, ale cos takiego gdzieś przeczytałam

ocenił(a) serial na 8
milenasy

wydaję mi się że nie,ale jak zwykle wymyślają jakiś zapychacz więc dali wątek,że niby jest lesbijką bo nie interesuję sie Wojtkiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones