PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 245
ocen
4,6 10 1 34245
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Tak pomyślałam żeby wpisać tutaj, jakie wątki byście chcieli dla postaci w PM. A może akurat ktoś tu zajrzy i scenarzyści zrobią tak jak piszemy :). Ja bym chciała, jak już pisałam kryminalny wątek dla Marka i Anety, żeby coś u nich rozkręcić, ale nie żadną zdradą. Oni mają naprawdę dobry potencjał. A dla Miksera w końcu jakąś dziewczynę albo Olę, albo Beatę. Niech Norbert też w miarę szybko się ogarnie i żeby nie skończyło się to rozwodem. Pomyślę jeszcze nad czymś ciekawym. A wy jakie macie pomysły?

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

Jowita by tez pasowala, ale na tym etapie w serialu to juz nie. wiec ja stawiam na Ole. moze byc z Luiza albo z kims innym. Sabina raczej mi nie pasuje na les. Majka i Kinga to nie absolutnie. Beata tez nie.
kochani scenarzysci = nie macie juz chyba watpliwosci czego chca widzowie ;)

marajka

oooo, dobre. Olka to mi jakoś wyjątkowo mocno pasuje na les, ze swoim wyglądem, charakterem i tą całą jogą. Taka eteryczna jest Olka. Tylko z kim ją połączyć, z Pauliną całkiem ok :D

kkarolinkka2

Ola pasuje idealnie, to prawda :). Les to nie, bo miala facetów ale bi :),

marajka

W Barwach Szczęścia jest utalentowanym młodym piłkarzem ;p Luiza musiałaby mieć dziewczynę ze swojej ligi, a tu takiej nie ma, no chyba, że Paulina ;p

ocenił(a) serial na 4
kokakok

Paulina to niestety za wysoka liga dla Luizy... intelektualna. nie ta klasa :) mysle, ze spokojnie moglaby miec romans z Ola. Olka moze nie jest taka sliczna, ale ma to cos w przeciwienstwie do Luizki i jest utalentowana i inteligentna wiec by sie uzupelnialy ;)

marajka

Haha, ale wymyślacie wątki gejowsko- lesbijskie a może trójkącik? :).

A ja bym chciała by znów Marek kolegował się z Grzegorzem, mógłby Antek dołączyć jakby aktor mógł grać i Weksler.

I jak Mikser nie będzie z Olą, to z Beatą, z inną nie chcę go widzieć, chyba że jakaś fajna nowa postać, ale i tak mają dużo wolnych kobiet, więc nowej nie ma po co :).

ocenił(a) serial na 4
Penelope261988

CZEMU WYMYSLAMY? takie zycie. geje i lesbijki tez istnieja. trojkacik to co innego. co do Marka z Grzegorzem i Antkiem oraz Wekslerem to fajny pomysl nawet. Mikser z Beata lub Ola tez sie wszystko zgadzam.

marajka

A tak, takie życie, są lesbijki i geje, choć osobiście nigdy nie poznałam żadnego ani żadnej :). Ale w PM może być, byłoby śmiesznie. Ja po prostu się śmiałam z tego, jak kombinujecie kto to mógłby być do wątku homo lub bi :). A oglądałam już jutrzejszy odcinek przed chwilą i już Mikser z Beatą zastanawiają się czy być razem, ale nie wiem czy coś z tego będzie.

ocenił(a) serial na 4
Penelope261988

no takie rozkminki ;) az sie dziwie, ze Daniel sie jeszcze w tym watku nie udziela ;)
a ja dzis odetchnelam, ze Mikser nie jest z Marianka (jestem do tylu z odcinkami)

marajka

Też się cieszyłam że Mikser nie jest z Marianną. Mam nadzieję że w przyszłości ich nie połączą. Niech ona już będzie z Mirkiem, jak ten przeniesie się do Wrocławia.

marajka

A Daniel prawda, dawno go tu nie widziałam na forum PM. Może wyjechał i nie ma czasu? Ja w maju wyjeżdżam i też będę mniej się udzielać :). Dlatego nadrabiam teraz.

marajka

Trudno znaleźć pary, bo jest za mało bohaterów ;p Choć Luiza wyglądała bardzo fajnie podczas sceny powitania Majki jako nowej współwłaścicielki Fitnessu i uważam, że w stylu sportowym jest jej o wiele lepiej niż w stylu z prawdziwego życia (takim oficjalnym), ale może to wynikać z tego, że wolę dziewczyny bardziej naturalne.

Co do wątku gejowskiego, to oprócz Krystiana (z obecnych bohaterów najbardziej pasuje) trudno znaleźć mu chłopaka.

Chyba, że Mirek po wyprowadzce na studia (w sensie, powrót do dużego miasta, z dala od Bartka i Emilki, można szaleć, odkrywać nowe rzeczy).

Teraz wpadło mi do głowy, że może Arczi ;p Niby 100% facet z wyglądu, a są takie przypadki ;p

ocenił(a) serial na 4
kokakok

Mirek nie. nie wiem dlaczego wiele osob sie tak nad nim "pastwi" sugerujac watki gejowskie bo on nie pasuje. za to Arczi jak najbardziej z Krystianem!!! co do pakerni i gejow jak najbardziej moze byc. sama mam takiego kolege - wyglada jak koksu, codziennie silka, ale troszke sie zdziwilam jak zobaczylam go obsciskujacego sie z kolega. mysle, ze jednak watek z 2 chlopakami nie przejdzie. co innego przyjaciel gej glownej bohaterki, ale bez pokazywania relacji. taki serialowy stereotyp. natomiast parka bi/les moglaby przejsc.

marajka

Krystian jest taki gejowaty i w zachowaniu i w wyglądzie. Poza tym póki co był tylko z dwiema dziewczynami, które są fajne i ładne, ale to typy chłopczyc, nie jak Jowita czy Luizka. Poza tym podrywał też "męską" Dagę :D. Więc jak najbardziej geja z niego zrobić można, a niech ma za swoje :P. A Arczi póki co nie ma dziewczyny, przez chwilę był z Luizą, ale to bardziej ona chciała, bo była zdesperowana, kręcą się przy nim kobiety, ale jak to przy gejach, oni zawsze mają dużo kumpelek i wzdychających kobiet, zastanawiających się dlaczego on musi być gejem? A może zmieni orientację seksualną dzięki mnie :P. Jakoś tak zawsze wychodzi że jest dużo gejów projektantów, tancerzy, czy fryzjerów, wśród takich trenerów fitness na pewno też :).

maria_88_3

Więc scenarzyści wątek lesbijski Ola/ Luiza ( one by były jako bi, bo faceci też je kręcą, mogą w przyszłości zerwać ze sobą bo zakochają się w menie :P) lub Arczi z Krystianem ( oni też mogą być bi :P).

maria_88_3

No w sumie to się zgadzam. Widzę nawet to. Mina Miksera dowiadującego się że jego byłe dziewczyny są razem bezcenna :). Błażej zadławi się kanapką gdy dowie się że Luiza woli jego siostrę od niego. jego własna siostra ukradnie mu dziewczynę !!!! :). Tragedia. Wcześniej ojciec mu podkradł Grażynę, Radek podkradł mu beret, teraz siostra Luizę. Grzegorz pomyśli że Ola znów ćpa, gdy się dowie że córka jest bi czy les bo jednak dojdzie do wniosku że tylko myślała, iż faceci ją kręcą.

Natomiast jeżeli Arczi będzie z Krystianem, to też będzie beka :). Marta będzie zdruzgotana, już była zazdrosna o Melkę, twierdząc że ma lepszą figurę od niej, a teraz? Marta już nie dojdzie do siebie gdy się dowie, że Krystian woli ciało Arcziego od jej ciała :D. Po tym jak kłamała, by utrzymać ich związek. No jak tak można? Jak?

Penelope261988

Też tego nie zrozumiałabym jak Krystian miałby czelność zostawić Martę dla faceta, po tym jak Marta tak się poświęcała i ściemniała. Dupek z tego Krystiana :P. Tak teraz tylko Krystian musi poznać Arcziego i ja widzę love story :D.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

to praca na recepcji dla Krychy? czy zapisze sie na silke ?:P

marajka

Może sprzątać w fitness klubie, akurat nie mają sprzątaczki, czasem może też na recepcji siedzieć :P. ćwiczyć też może, a co :D.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

najpierw by musial kase rozpierdzielic :P

marajka

Nie no on musi mieć gorszą pracę, ale może póki co zapisać się na siłkę, za te ostatnie swoje zaskórniaki.

Penelope261988

No tak, bo Krystian miał w sumie przepychać kible :D.

maria_88_3

Ale może też sprzątać kible w fitness klubie w sumie i ogólnie cały klub sprzątać i w ten sposób pozna Arcziego. Arczi zobaczy Krystiana w akcji i jego boskie ciało, będzie na niego patrzył, pochwali Krystiana za świetne ciało i gdzie je tak wyrobił a Krystian powie skromnie, no cóż jestem boski, ale ty też niczego sobie. Arczi zaprosi go na wspólne zumbowanie a później na kolację ze śniadaniem :). No coś w tych klimatach :).

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

Hahahahahahaha slodko

marajka

Dwóch narcyzów jakoś się dogada :).

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

i podobny poziom intelektualny :D juz ich widze jak sie nacieraja olejkami i rano w lazience (takiej z dwiema umywalkami i 2 lustrami) wcieraja sobie zel we wlosy :P

marajka

Oo tak :).

ocenił(a) serial na 6
marajka

haha zajebista wizja

maria_88_3

Fajnie by było też żeby Grzegorz i Grażyna mieli psa :) i Grzegorz traktowałby go jako rekruta i go szkolił :P tak na poważnie a będzie wyglądało śmiesznie :P

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

A propos psa - co sie stalo z psem Wiktorii??

marajka

a właśnie, też tego nie wiem, a wcześniej non stop z nim chodziła i nawet siedział z nią w salonie fryzjerskim. No super. Kolejny zaginiony :). Tak jak pies Pawła, którego tak uwielbiał a nagle już o nim zapomniał. A wcześniej się wpychał z nim do Saby lub Majki.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

PIES Pawla to chociaz wiadomo, ze do Kubinca pojechal ;)

marajka

no tak, z psem Pawła to wiadomo. No i Makowska się odnalazła. Szkoda ze jednak nie wbiła się na sam ślub Seweryna z Karoliną, bo bym wolała taki wątek a nie że Makowska sobie na pieczenie ciast przyjechała. Ale zobaczymy co dalej, może będzie zazdrosna o Seweryna,

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

Mario, gdzie bylas na wyjezdnym? ;)

marajka

jeszcze nie byłam :). Dopiero będę w połowie maja, do Włoszech jadę, ale w celach służbowych, a przy okazji pozwiedzać. Dlatego też wtedy nie będę oglądać PM, jak i pisać tutaj. Ciekawsze będą rzeczy do robienia. Teraz jestem w Poznaniu na majówkach ;). Ale w środę będę wracać. Teraz też trochę mniej się udzielam. Ale i tak przez te 3 dni nie ma PM. A jak tam Twoje majówki? Całe szczęście pogoda trochę lepsza.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

ja na majowke do Polski przyjechalam :)

marajka

ważne z kim a nie gdzie się spędza :).

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

no ja sie ciesze, ze w Polsce bo tu nie mieszkam

marajka

aha :), no to tym bardziej fajnie :).

ocenił(a) serial na 10
maria_88_3

Z Jowitą i Radkiem

Kasia_Bandyra

No teraz akurat będzie więcej Radka i Jowity. A ja bym chciała też coś śmiesznego z Bartkiem, Arturem, Norbertem, Olkiem, Wojtkiem, żeby częściej się spotykali i imprezowali. Fajnie by było gdyby Patryk wrócił, ale to takie marzenie :P, nierealne. Tez więcej Marka. Jakieś śmieszne perypetie z nim i Grzegorzem, może Wekslerem i żeby Antek wrócił i z nim też lub z Marianem :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones