PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 237
ocen
4,6 10 1 34237
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Postanowiłem założyć temat o tym jakiego aktora byście z chęcią zobaczyli w PM jako nowy czarny bohater z racji tego że czasy Manuela/Zygmunta/Igora/Andrzeja i innych przeminęły a jak widać Jogin jest chyba bardziej w porządku niż Tomeczek i Julka razem wzięci moje typy to:

Grzegorz Emanuel - jedna z najbardziej charakterystycznych twarzy w polskiej kinematografii człowiek normalnie stworzony do ogrywania różnego rodzaju zwyroli/psychopatów innych przestępców.Mógłby być jakimś nowym psycholem pokroju Zygmunta lub Igora który to może nie jest jakiś zbudowany ale potrafi nieszablonowo planować swoje niecne zamiary.

Tomasz Sobczak - facet może grać jakiegoś gangstera albo innego "biznesmena" który robi jakieś "boki na patencie" swego czasu grał gangstera Carlosa w jednym z najlepszych polskich seriali Glina.

Bartłomiej Świderski - j/w polecam zobaczyć jeden z odcinków serialu Instynkt w którym grał zaborczego męża normalnie to co tam odwalał jego emocje mimika itp to mistrzostwo Płoszajski/zając/Banasiuk i spółka nigdy takiego poziomu nie osiągną nie mówiąc ofc o Pniewskim

Dariusz Kowalski - słynny Janusz Tracz z Plebani który trzymał w garści całą wiochę łącznie z proboszczem i wójtem gminy człowiek którego kontakty sięgają dalej niż Wekslera i Artura razem wziętych


A wy jakie macie typy ??

użytkownik usunięty
mrowa93

Tomasz Sobczak grał faceta Nicoli więc raczej odpada.A tak to myślę że raczej trzeba byłoby nająć jakiegoś aktora z wyższej półki,w końcu wątek nie byłby szczególnie długi,aktor nawet w przeciętnym serialu mógłby się wykazać.Bobrowski,Dziurmann,Lucas,Nowakowski,Drężek,Simlat,Bonaszewski,Sadowski, Kuszewski raz dobrze wypadł w filmie Strefa Ciszy czy Lubos.Większość brzmi jak sfera marzeń,ale skoro gościnnie w serialu pojawiły się takie tuzy jak Baka,Jakus,Bończak,Mohr,Grabowski i wielu innych oraz na stałe grają taki Strasburger czy Jankowski to dlaczego ktoś z nich by się nie zgodził?

Który Nowakowski w czym grał ?

ocenił(a) serial na 4
mrowa93

O tak, Tracz z Plebanii zdecydowanie tak! Świetnie pasuje do roli czarnego charakteru, a skoro teraz takiego nie ma w PM to bardzo fajnie by go było tam zobaczyć ;) Lubos też by pasował. Ja od siebie dodam Woronowicza, też mógłby fajnie zagrać czarny charakter

ocenił(a) serial na 4
qwerty95960

Drezek w tym wydaniu ;) http://1.fwcdn.pl/ph/86/24/598624/349229.1.jpg

użytkownik usunięty
marajka

mnie przekonał rolą Metala w Fali Zbrodni.

marajka

Tez o nim myślałem ale zapomniałem napisać a teraz z tego co widziałem po zwiastunie na yt to jego zonka z reala ma zagrać matke tego dzieciaka Filipka

mrowa93

Mariusz Drężek - Metal z Fali Zbrodni to w sumie pierwsza osoba jaka mi się nasuwa.
A może tak powrót Bartosza Żukowskiego w roli Olafa handlarza diamentów? to była też ciekawa postać
albo niech wyciągną jakoś Zygmunta zza krat albo Marcina (Maciej Radel).
i kurde gdzie jest Franek (Zdzisław Wardejn), jeszcze parę lat temu było go pełno jak pomagał Arturowi a potem przepadł
ZNACZY O ILE ONI WIEDZĄ ŻE TAKIE POSTACIE W OGÓLE BYŁY...

ocenił(a) serial na 4
Wingo

ze starch Dragon.

użytkownik usunięty
marajka

Dragon wróci pewnie dopiero za dwa lata,bo trudno żeby już wyszedł no chyba że zostanie koronnym.Pojedzie do Wadlewa gdzie zaproponuje wspólny biznes Łazankowi,ten go wykiwa i sympatyczny Drago wróci do paki.

Wingo

zapomniałem dopisać że moim zdaniem jeśli chodzi o powroty to nie zobaczymy już nikogo kto był kiedyś tam. Ci nowi nic nie wiedzą, wykładają się na głupotach typu że Radek i Mikser plastusia nie znali, to skąd oni mogą wiedzieć że był jakiś Zygmunt chociażby. Igor był bo to był priorytet, Dragon którego już odesłali do więzienia trafił w czas bo za starych scenarzystów był z nim wątek niedokończony, poza tym wymyślili Andrzeja ale o reszcie to na pewno nie słyszeli. Tak jak mówiłem wcześniej nastąpił "reset". Co było - nie ma.

Wingo

Ta i sie pewnis jeszcze okaże ze gosc grajacy Manula bedzie za jakies 200/300odcinkow nowym lujem dla Marychy i ojczulkiem dla Julki ktory ma bardzo poukladane pedantyczne życie jako ksiegowy w ZUSie a po robocie chodzi do kościółka na wieczorną msze a potem siusiu laciorek i spac ehh a moglobyc tak pięknie bez tej Kaminskiej...

użytkownik usunięty
mrowa93

Albo inny motyw.Zrobią powtórkę z Piotra/Igora z Medyńskim.Maryśka któregoś dnia zobaczy na ulicy faceta podobnego jak dwie krople wody do Manuela.Ewentualnie Medyński będzie miał farbowane włosy na blond,inny strój oraz jakieś tam okularki czy coś.Maryśka jak ostatnio Sabina będzie go śledzić,obserwować,podniecać się że on wygląda jak Manuel.Ten będzie NP jakimś tam Wiktorem księgowym czy np inżynierem i Maryśka zaczepi go że znała kiedyś faceta który wyglądał jak on.Ten będzie grał głupka że nie wie o co chodzi.

Znowu wymyślą że to jednak Manuel udający Wiktora i też prawda wyjdzie jak z Igorem kiedy ten wejdzie do jakiegoś domu i tam przy jakimś kumplu odkryje karty.Rzuci jakimś cynicznym tekstem czas Marysiu wyrównać rachunki,albo Wujek Manuel wrócił.

Maryśka żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę będzie miała z nim romans myśląc że to Wiktor,na dodatek zrobią że już wcześniej Maryśka niemal się podkochiwała się w Manuelu ale Paweł był,gdyby go nie było na pewno Maryśka by się z nim związała.Kinga będzie do Michała i reszty mówić że to jest Manuel jakiego zawsze chciała mieć.Okaże się że Manuel a nie Paweł był jej największą miłością,tyle że drań.

Michał też będzie próbował jej przemówić do rozumu jak Natan Sabinie,ale ta będzie zakochana w Wiktorze/Manuelu do szaleństwa.Zostawi Michała dla niego a potem albo się okaże że to jakiś brat blizniak Manuela albo on sam który jednak nie zginął.Potem będzie dalsza dramaturgia czy może facet będzie super tylko fizycznie jak Manuel czy też bydlak,albo będzie się mścił za brata.

Wingo

Mariusz Drężek miał już epizod w serialu grał faxeta na terapi uzależnień u osychologa Damiana na które uczeszczał Paweł Krzyżanowski.

użytkownik usunięty
mrowa93

Poza tym można byłoby nie tyle pojedynczego aktora umieścić jako tego złego,tylko kilku przecież ostatnio Damian czy Andrzej też nie działali sami,jednego złego łatwego jest znokautować,a tak dać z duet złych plus jakiś dwóch przydupasów,czterech bandziorów to spore wyzwanie.

http://m.filmweb.pl/person/Piotr+Jankowski-9651 moźe on niekoniecznie w roli czarnego charakteru mógłby mieć romans no.z Kingą albo Sabina lub Majką.

mrowa93

Tomasz Sobczak grał jeszcze rzekomego porywacza Majki .Tracz byłby jakimś wspólnikiem Wekslera dobry pomysł (szczególnie ,że aktora dawno nie było w tv.

mrowa93

Wiesz co oatatnio oglądam Na wspólnej i np Zbigniew Stryj lub Renate Dancewicz bym widział mogłaby zagrać czarny charakter pokroju Izabeli Kulczyckiej.

mrowa93

ja bym widział tego psychola co aktualnie gra daniela z klanu, wygląda jakby do dioboł zesłał z piekła prosto by rozpieprszzyć ten klanik w końcu. A i wiadomo że po wakacjach do serialu ma przyjść edyta herbuś, ( osobiście jej nie cierpię jej osoba i imicz ogólnie wzbudza we mnie wiele złych uczuć ).. no to ta to namiesza, chociaż zamiast angazować ją do roli jakiejś tam sobie szefowej prędzej widziałbym ją tańczącą na róże w podrzędnym klubiku do którego sobie idzie np.. artur. Jedna noc i z głowy.. ale niieee no właśnie ona tam wejdzie z buciorami. Tyle . Ogólnie nie oglądam seriallu już z 3 lata, odkąd na dobre rozkręciło się chorre psychicznie wadlewo a scenarzysta zaczął słyszeć głosy, to już całkowicie mi to zbrzydło. Podejrzewam że to już nawet nie trzyma poziomu plebanii.

użytkownik usunięty
Bawidamek_filmaniak

Też nie lubię tej Herbuś jeszcze do obsady Pm dołączył Marcin Rogacewicz wszystkim znamy z takich ról jak Przyjaciółki gdzie grał postać Michała oraz z serialu Na dobre i na złe gdzie gra Przemka Zapałę . W PM będzie grać policjanta Ksawerego Jarząbka będzie urzędować w Wadlewie. I jeszcze dołączyła ta aktorka co grała w tym serialu Ranczo Klaudię Kozioł Marta Chodorowska nie wiadomo jeszcze kogo zagra. Ta Herbusiowa to nadaje się tylko do tańczenia tak jak to napisałeś i będzie grała Sylwię nową szefową Radka.

I jeszcze Michal Mikołajczak znany z serialu Na wspólnej o Parawa Agaty zagra nowego kolege Krystiana.

Nic do tego aktora nie mam ale ten koleś nie pasuje do serialu co innego na Na dobre i na złe.

mrowa93

A co myślicie o Janku Wieczorkowskim ?

Ruben_fw

Niech wskrzeszą Dragona. Gdyby Melka nie była sprzedawczykiem nic by jej nie zrobił. Może Krzysztof Zych ma już dość gry w tym serialu. To trochę niezręczne dla Dragona zapewne, że umarł jako policjant... Oj tak Tracz by się nadawał.

mrowa93

Może nie koniecznie na czarny charakter Michał Żurawski .

mrowa93

Na fejsie czytalem że powróci pod koniec sezonu Patrycja siostra Radka Zielińskiego

mrowa93

Może nie jako czarny charakter ale może Cezary Żak albo Paweł Królikowski ,Artur Dziurman w roli jakiegoś bandziora .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones